واکنش جمعیت الوفاق بحرین به میزبانی از یک هیئت اسرائیلی

واکنش جمعیت الوفاق بحرین به میزبانی از یک هیئت اسرائیلی
جمعیت الوفاق ملی اسلامی بحرین با صدور بیانیه‌ای اقدام رژیم حاکم بر این کشور در میزبانی از یک هیئت رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل ایمان نیوز، به نقل از پایگاه خبری "لؤلؤه" بحرین، جمعیت الوفاق ملی اسلامی بحرین در این بیانیه ضمن محکوم کردن میزبانی آل خلیفه از یک هیئت اسرائیلی برای مشارکت در نشستی مربوط به امنیت دریانوردی در خلیج فارس، تاکید کرد: رژیم بحرین اصرار دارد تا خاک پاک بحرین را آلوده کند، حضور صهیونیست‌ها یک خطر است و توطئه‌ای بزرگ درخصوص امنیت ملی در این منطقه به شمار می‌آید و این حضور در ایجاد بی‌ثباتی در کل منطقه نقش بسزایی دارد.

در این بیانیه همچنین آمده است: عادی‌سازی روابط و توطئه‌گری با صهیونیست‌ها جنایتی بزرگ است و رفتار رژیم حاکم در بحرین که از موضع حمایت ملی برخوردار نیست، دیدگاه بحرین را نشان نمی‌دهد و گام‌هایی که رژیم صهیونیستی برمی‌دارد بر اساس برنامه‌ها و حساب‌های مشکوک است.

جمعیت الوفاق ملی اسلامی بحرین در بیانیه خود همچنین اعلام کرد: برگزاری اینگونه کنفرانس‌ها و میزبانی از صهیونیست‌ها به مردمی بودن و مشروعیت رژیم حاکم اضافه نخواهد کرد و همچنین باعث تغییر در وضعیت بحرانی و ناامیدکننده حاضر در درگیری میان ملت و رژیم و نیز عدم توافق و ثبات در بحرین نخواهد شد.

انتهای پیام

افزودن نظر