سرقت «تسلیحات» و «تجهیزات نظامی» از پایگاه‌های صهیونیست‌ها

سرقت «تسلیحات» و «تجهیزات نظامی» از پایگاه‌های صهیونیست‌ها
یک رسانه صهیونیستی از سرقت جنگ افزار‌های نظامی، چون «بمب» و «اسلحه» از پایگاه‌های نظامی این رژیم واقع در شمال و مرکزسرزمین‌های اشغالی خبر داد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو، یک رسانه صهیونیستی از سرقت جنگ افزار ها و تجهیزات نظامی از پایگاه های نظامی ارتش رژیم اشغالگر قدس در مرکز و شمال سرزمین های اشغالی خبر داد.
به نوشته وبگاه شبکه خبری پرس تی وی ، روزنامه عبری زبان معاریو با تایید این موضوع نوشت که پلیس رژیم صهیونیستی به تازگی دستور انجام تحقیقات و رسیدگی سریع به مسئله سرقت از یک پایگاه نظامی واقع در بقاع الاردن را صادر کرده است.
بر اساس این گزارش، این سرقت هنگام فهرست برداری از جنگ افزار های این پایگاه آشکار و مشخص شد که تعدادی بمب مفقود شده است.
این در حالی است که منابع خبری صهیونیستی بار ها به سرقت از پایگاه های نظامی این رژیم و مفقود شدن مین های ضد تانک، گلوله و تفنگ اشاره کردند.
به نوشته روزنامه معاریو، پلیس اسرائیل ماه گذشته گزارشی منتشر کرد که بر اساس آن ۴۶ قبضه تفنگ مدل ِام ۱۶ از یک پایگاه نظامی در الجلیل واقع در شمال سرزمین های اشغالی به سرقت رفته و بعد از انتشار این گزارش تحقیقات در زمینه این سرقت نیز آغاز شد.
این روزنامه افزوده که سرقت از پایگاه های نظامی رژیم صهیونیستی تنها محدود به این دو حادثه نبوده، بلکه موارد دیگری نیز وجود داشته است.
چندی قبل نیز خودروی رسمی یکی از وابستگان ارتش رژیم صهیونیستی که در آن لپ تاپی حاوی اطلاعات محرمانه موجود بود، در یکی از شهر های اروپایی به سرقت رفت.
رسانه های صهیونیستی این حادثه را رخداد شرم آور امنیتی توصیف کرده و نوشتند که بر اساس قوانین نظامی، افسران نظامی حق ندارند لپ تاپ های حاوی اطلاعات محرمانه را در خانه یا خودرویی که در آن حضور ندارند، رها کنند.

افزودن نظر