پسر ترامپ برای دومین بار در کمیته اطلاعاتی سنای آمریکا حضور یافت

پسر ترامپ برای دومین بار در کمیته اطلاعاتی سنای آمریکا حضور یافت
پسر ارشد رئیس‌جمهور آمریکا برای دومین بار در کمیته اطلاعاتی سنای این کشور حضور یافت تا پاسخگوی برخی سؤالات در مورد اقداماتش در جریان انتخابات سال ۲۰۱۶ باشد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو به نقل از پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ جونیور پسر ارشد دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا صبح روز چهارشنبه به وقت محلی در کمیته اطلاعاتی سنای آمریکا حضور یافت تا به سؤالات اعضای این کمیته در مورد برخی اقدامات مشکوک خود در کوران انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ که به پیروزی پدرش منجر شد، پاسخ گوید.
دونالد ترامپ جونیور پیش از این در سال ۲۰۱۷ در کمیته اطلاعاتی سنای آمریکا حضور یافته و در مورد طرح احداث برج ترامپ در مسکو مدعی شده بود که اطلاعاتی کلی در مورد این طرح داشته و در جریان جرئیات امر نبوده است.
اما در اوایل سال جاری میلادی مایکل کوهن وکیل سابق دونالد ترامپ در اعترافات خود اعلام کرد که نقش دونالد ترامپ جونیور در طرح احداث برج ترامپ در مسکو بیش از آن چیزی بوده که خود او به کمیته اطلاعاتی سنا اعلام کرده است.
به همین دلیل کمیته اطلاعاتی سنا پس از گذشت چند ماه از اعترافات وکیل سابق رئیس جمهور آمریکا، دونالد ترامپ جونیور را بار دیگر برای پاسخگویی به سؤالات احضار کرده است.
دونالد ترامپ جونیور پیش از حضور در کمیته اطلاعاتی سنای آمریکا در پاسخ به این سؤال خبرنگاران که آیا قصد دارد اظهارات (شهادت) قبلی خود را تغییر دهد، گفت: چیزی برای اصلاح وجود ندارد.

افزودن نظر