ایران نایب قهرمان‌ بسکتبال کاپ آسیا شد

بیروت-تیم ملی بسکتبال ایران در دیدار پایانی مسابقات کاپ آسیا به رغم شایستگی نتوانست از سد تیم‌ قدرتمند استرالیا عبور کند و نایب قهرمان این مسابقات شد.
در گفتگوی ویژه خبری

ظریف: برای حفظ امنیت خود نیاز به چتر حمایت خارجی نداریم/ایران هراسی برای فراموشی آرمان فلسین است

وزیر خارجه کشورمان تاکید کرد ما برای حفظ امنیت خود نیاز به چتر حمایت خارجی نداریم. امنیت خود را از مردم خود می‌گیریم و برای پیشرفت نگاه به داخل داریم.

معاون سابق سیا از رویکرد ترامپ در قبال توافق هسته ای با ایران انتقادکرد

تهران – «دیوید کوهن» معاون سابق سازمان اطلاعات مرکزی امریکا (سیا) روز یکشنبه گفت: اینکه دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا بدون هیچ شواهدی ایران را به عدم پایبندی به توافق هسته ای متهم کند، نگران کننده است.

دویچه وله: سودای صدراعظمی وزیر خارجه اتریش با چاشنی اعتبار برجام

برلین - 'سباستین کورتز' وزیر امور خارجه 30 ساله اتریش قصد دارد در انتخابات زودهنگام پارلمانی مهر ماه (اکتبر) به مقام صدراعظمی برسد و در این مسیر اشتهار او در ارتباط با مذاکرات هسته ای ایران و دیدارش با مقامات…

پلیس اسپانیا: مظنون حمله بارسلون احتمالا به فرانسه رفته است

تهران – ایرنا – پلیس اسپانیا اعلام کرد مظنون حمله پنج شنبه شب در بارسلون که 13 کشته و بیش از یکصد زخمی بر جای گذاشت، احتمالا به فرانسه گریخته باشد. یونس ابویعقوب 22 ساله که مراکشی الاصل است، مظنون…
با اشاره به درخواست از سرگیری همکاری‌های امنیتی؛

عباس:تل‌آویو جوابم را نداد!

رئیس تشکیلات خود گردان فلسطین از درخواست خود برای ازسرگیری همکاری های امنیتی با رژیم صهیونیستی و عدم پاسخگویی این رژیم به درخواست مذکور خبر داد.

مدیرکل اداره اسناد ملی الجزایر: کینه فرانسه از الجزایر پایانی ندارد

الجزیره- «عبد المجید شیخی» مدیرکل اداره اسناد ملی الجزایر امروز یکشنبه در مراسم «روز مجاهد» در وزارت خارجه این کشوربا اشاره به مبارزات مردم برای رهایی از استعمار فرانسه گفت: کینه فرانسه از الجزایر ریشه تاریخی دارد و دشمنی فرانسه…

هنرمند مصری در واکنش به منتقدان حضورش در سوریه: به سوریه سفر کرده ام نه اسرائیل

محمد صبحی هنرمند مشهور مصری در پاسخ به منتقدان حضورش در نمایشگاه بین المللی دمشق، با تاکید بر علاقه اش به کشور سوریه و حمایتش از یکپارچگی این کشور، گفت: من به سوریه سفر کرده ام نه اسرائیل.
علیرغم حضور نظامیان آمریکا؛

سازمان ملل: طالبان و داعش در «میرزا اولنگ» ۳۶ غیرنظامی را کشتند

دفتر سازمان ملل در افغانستان در گزارش اولیه هیئت حقیقت‌یاب خود تأئید کرد که طالبان و تروریست های تکفیری- وهابی داعش در «میرزا اولنگ» ۳۶ غیرنظامی را کشته اند.
عضو این خبرخوان RSS شوید