کره شمالی متعهد به خلع سلاح و دیدار با ترامپ است

پکن-'مون جائه این'رییس جمهوری کره جنوبی که روز گذشته دومین نشست خود با 'کیم جونگ اون' رهبر کره شمالی را برگزار کرد، می گوید: رهبر کره شمالی همچنان متعهد به خلع سلاح هسته ای شبه جزیره و دیدار با دونالد…

رهبر کره شمالی خواستار برگزاری اجلاس سران با آمریکاست

پکن - خبرگزاری کره شمالی اعلام کرد: 'کیم جونگ اون' رهبر این کشور بر عزم ثابت خود برای دیدار با «دونالد ترامپ» رئیس‌ جمهوری آمریکا در 12 ژوئن (22 خرداد) تاکید دارد و خواهان برگزاری اجلاس سران با آمریکاست.
اعلام آمادگی فعالان آمریکایی برای شهادت به نفع ایران

آیا از فرصت ممانعت از غارت اموال مردم ایران استفاده می‌شود؟

با اعلام آمادگی عده‌ای از شهروندان آمریکایی برای ادای شهادت به نفع ایران در محاکم آمریکایی، زمینه حل و فصل بسیاری از دعواهای حقوقی که با حربه تروریسم علیه ایران اقامه شده‌اند، فراهم می‌شود.
پس از دیدار غیرمنتظره سران دو کشور

مذاکرات مجدد کره‌شمالی و کره‌جنوبی در تاریخ 1 ژوئن برگزار می‌شود

درپی دیدار غیرمنتظره و مجدد رهبر کره شمالی و رئیس‌جمهور کره جنوبی، دو کشور اعلام کردند که دور جدید مذاکرات درون کره‌ای، در تاریخ 1 ژوئن برگزار خواهد شد.

حملات اقتصادی به ترکیه در آستانه انتخابات تشدید شده است

آنکاراـ ایرناـ ییغیت بولوت مشاور ارشد رجب طیب اردوغان رییس جمهوری ترکیه با انتشار یادداشتی در روزنامه استار مدعی شد که با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات زودهنگام مجلس و ریاست جمهوری این کشور، حملات اقتصادی خارجی علیه ترکیه…
شمخانی در گفتگو با الجزیره عنوان کرد

برای توسعه توان دفاعی متعارفمان از کسی اجازه نمی گیریم/اروپا تعهدات برجامی را تضمین کند

شمخانی گفت: اگر اروپا می خواهد به برجام حیات تازه ببخشد باید تعهدات کاملی که در توافق به ایران داده شده را تضمین کند، اما اگر نتواند و یا نخواهد، ما هم تعهدی به تداوم حضور در برجام نداشته و…

لهستان خواستار توجه بروکسل به نظرات آمریکا درباره برجام شد

تهران – «یاجک چاپوتوویچ» وزیرامور خارجه لهستان گفت: در شرایطی که اتحادیه اروپا در مورد نحوه مقابله با تحریم های آمریکا علیه ایران تصمیم گیری می کند، این بلوک باید به دغدغه های امنیتی واشنگتن در ارتباط با خروج از…

پلیس فرانسه با معترضان درگیر شد

تظاهرات سراسری مخالفان سیاست های امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه، در برخی از شهرهای این کشور به درگیری پلیس با معترضان منجر شد.

ترامپ بر سر موضوع کره شمالی به نیویورک تایمز حمله کرد

تهران – ایرنا – دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا از گزارش روزنامه نیویورک تایمز در مورد تاریخ دیدارش با کیم جونگ اون رهبر کره شمالی انتقاد کرد و گفت که اعضای دولتش در قبال پیونگ یانگ اختلافی با هم ندارند.

مخالفان الجزایری خواهان شرکت نکردن بوتفلیقه در انتخابات شدند

الجزیره- 14شخصیت معروف سیاسی، رسانه ای و حقوقی الجزایری مخالف دولت شنبه با ارسال نامه ای به «عبدالعزیز بوتفلیقه» رئیس جمهوری این کشور، از او خواستند در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده نامزد نشود.
عضو این خبرخوان RSS شوید