تعیین تکلیف پرونده سازمان خصوصی‌سازی حداکثر تا ۶ ماه آینده

تعیین تکلیف پرونده سازمان خصوصی‌سازی حداکثر تا ۶ ماه آینده
رئیس دیوان محاسبات از تعیین تکلیف پرونده سازمان خصوصی‌سازی حداکثر تا ۶ ماه آینده خبر داد و گفت: مردم و رسانه‌ها خبرهای مربوط به پرونده این سازمان را رصد می‌کنند و خواهان تعیین تکلیف آن هستند.

به گزارش گروه اقتصادی ایمان نیوز،

- اخبار اقتصادی -

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، عادل آذر گفت: برای سال 96 در حوزه خصوصی سازی مواردی که تحت عنوان تخلفات صورت گرفته است، در بخش واگذاری ها احصاء و به طور ویژه در صحن علنی مجلس نیز قرائت شده است.

رئیس دیوان محاسبات کشور با اشاره به این که این پرونده ها تکمیل و نهایی شده است، افزود: البته مجمع نمایندگان استان ها به عنوان مثال در خصوص واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان نقطه نظراتی دارند و نشست هایی نیز در این زمینه داریم که در حال برگزاری است.

وی تصریح کرد: طبق برنامه زمانبندی شده، حداکثر سه ماه وقت داریم تا پرونده خصوصی سازی برای رسیدگی به دادسرا برود که البته زمان بسیار کوتاهی است.

رئیس دیوان محاسبات کشور افزود: بر این اساس پیش بینی می شود حداکثر تا شش ماه آینده، بحث سازمان خصوصی سازی که حساسیت روی آن زیاد است و مردم و رسانه ها خبرهای مربوط به پرونده این سازمان را رصد می کنند و خواهان تعیین تکلیف آن هستند، به سرانجام برسد.

عملکرد سازمان خصوصی سازی هر چه سریعتر شفاف سازی شود
حرکت لاک پشتی خصوصی سازی
تشریح اهم تخلفات صورت گرفته در قالب خصوصی سازی
اعضای هیئت تحقیق و تفحص از سازمان خصوصی سازی مشخص می شوند
انتقاد از وضعیت خصوصی سازی در کشور

انتهای پیام/

افزودن نظر