فرماندار: بیش از یک هزار میلیارد ریال تسهیلات در تویسرکان پرداخت شد

فرماندار: بیش از یک هزار میلیارد ریال تسهیلات در تویسرکان پرداخت شد
همدان- فرماندار تویسرکان گفت: یک هزار و 240 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در سال 97 در این شهرستان پرداخت شده است.

به گزارش گروه اقتصادی ایمان نیوز، حبیب مومیوند روز سه شنبه در جلسه اعضای شورای هماهنگی بانک های شهرستان تویسرکان با محوریت بررسی تسهیلات اشتغالزایی افزود: فرمانداری تویسرکان با 106امتیاز در بین فعالیت های شهرستانی، رتبه نخست استان را در فروردین ماه کسب کرده است.


وی ادامه داد: 276میلیارد ریال در اشتغال روستایی پرداخت شده است که این رقم بیش از 1.3 برابر رشد داشته است و پیگیری های مجدانه ای برای این پرداخت ها انجام شد.
مومیوند اظهار داشت: بانک های تویسرکان نه تنها سد راه ارایه این تسهیلات نبودند بلکه همراه و همنوا با همه دستگاه ها کمک می کنند تا اقتصاد و اشتغال رونق بگیرد.
وی با بیان اینکه برای تحقق شعار سال و رونق تولید باید به بخش خصوصی توجه ویژه داشت افزود: این مهم بدون اینکه بانک ها همراهی کنند مفهومی ندارد، برای رونق تولید نیاز به موتور محرکه و انرژی خاصی داریم که منابع سرمایه گذاری است و بانک ها در خط مقدم این راهبرد هستند.
مومیوند با تاکید بر اینکه کارشناسان و مدیران شهرستانی و کارشناسان بانک نباید سرمایه گذاران را دلسرد کنند اضافه کرد: دولت بر اساس اصل 44 امکان سرمایه گذاری ندارد و همه باید در جذب و مشارکت با سرمایه گذار تلاش کرد.
فرماندار تویسرکان با اشاره به اینکه کشور در جنگ اقتصادی است، گفت: وحدت و همدلی رمز موفقیت در همه جنگ ها است و نمونه بارز آن ایثار، همدلی و همراهی دوران دفاع مقدس است و اکنون نیز تنها راه پیروزی در جنگ اقتصادی وحدت و همدلی و دوری از تخریب یکدیگر است.
7523/2090

افزودن نظر