123 باجه پست بانک در روستاهای تهران راه اندازی شد

123 باجه پست بانک در روستاهای تهران راه اندازی شد
شهرری- رئیس شعب پست بانک شهرستان های استان تهران گفت: 123 باجه بانکی به همراه 133 دستگاه خودپرداز طی سال 97 در روستاهای استان نصب و راه اندازی شد.

به گزارش گروه اقتصادی ایمان نیوز، داود کریمی مداب شامگاه دوشنبه در سی و یکمین جلسه شورای اسلامی شهرستان ری با بیان اینکه جامعه هدف پست بانک، ارائه خدمات و تسهیلات به روستاها است، اظهار داشت: این شهرستان نیز یکی از جوامع هدف در این طرح به شمار می رود که بر همین اساس 38 باجه بانکی در این منطقه راه اندازی شده است.


وی تصریح کرد: تلاش می شود تا میزان دسترسی اهالی روستاها به خدمات بانکی بیشتر شود.
رئیس شعب پست بانک شهرستان های استان تهران با اشاره به وسعت، ظرفیت ها، تنوع آب و هوایی و پراکندگی روستاهای ری ایجاد خدمات بانکی در این مناطق را اقدامی ضروری و قابل عنوان کرد.
وی در ادامه افزود: مجوز برداشت 1.5 میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری تیرماه گذشته به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید که پست بانک نیز یکی از بانک های عامل است که در ارئه تسهیلات به طرح های اشتغالزای روستایی همکاری دارد.
سی و یکمین جلسه شورای اسلامی شهرستان ری با حضور حسن خلیل آبادی و حجت نظری از اعضای شورای شهر تهران، اعضای شورای شهرستان های ری، فرهاد افشار شهردار منطقه 20 (شهرری) و داود کریمی مداب مدیرعامل پست بانک شهرستان های استان تهران شامگاه دوشنبه برگزار شد.
1970/6003

افزودن نظر