بررسی حاشیه‌های یک‌ساله دلار ۴۲۰۰ تومانی در برنامه پایش

بررسی حاشیه‌های یک‌ساله دلار ۴۲۰۰ تومانی در برنامه پایش
دومین قسمت برنامه تلویزیونی «پایش» در سال ۹۸، امشب از شبکه اول سیما پخش خواهد شد که به بررسی تحولات نرخ ارز خواهد پرداخت.

به گزارش گروه اقتصادی ایمان نیوز،

- اخبار اقتصادی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی برنامه پایش ، در این قسمت از برنامه پایش ، با توجه به سالگرد اعلام نرخ ارز 4200 تومانی از سوی جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، نوسانات بازار ارز در دو هفته اخیر، از سوی کارشناسان اقتصادی برنامه تحلیل و بررسی می شود.

در این خصوص باید اشاره کرد که بیستم فروردین ماه سال 1397 بود که ستاد اقتصادی دولت در یک اقدام جنجالی دلار 4 هزار و 200 تومانی را تصویب و برای اجرا به بانک مرکزی برای تخصیص ارز واردکنندگان کالاهای اساسی و سایر اقلام مشمول ابلاغ کرد و این موضوع حاشیه های مختلفی در طول یک سال اخیر داشته است که در برنامه پایش به آن پرداخته خواهد شد.

همچنین در قسمت های دیگر این برنامه، موضوع نرخ خرید تضمینی گندم و با حضور کارشناسان و صاحب نظران این حوزه بحث و بررسی می شود. علاوه بر این پایش این هفته، با دعوت از حسین فروتن مهر، کارآفرین صنعت بتن کشور، به بررسی محیط کسب وکار صنعت بتن کشور خواهد پرداخت.

سؤال نظرسنجی امشب برنامه پایش نیز به صورت زیر از مخاطبان سؤال پرسیده شده است:

آیا در یک سال اخیر گوشت وارداتی با نرخ دولتی، به دست شما رسیده است؟ 1.بله 2.خیر

علاقه مندان به شرکت در نظرسنجی می توانند عدد گزینه موردنظر خود را به سامانه 30000111 پیامک کنند.

پایش به تهیه کنندگی و سردبیری الهام پیرهادی و محمد عنبری، کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک سیما است که امشب ساعت 23 با اجرای محمد دلاوری به طور زنده پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

افزودن نظر