سهام چه شرکت‌هایی امروز بیشترین رشد را تجربه کردند؟

سهام شرکت‌های صنایع کاغذسازی کاوه، سیمان سپاهان و سیمان بهبهان امروز در بورس و شرکت‌های افرانت، صنایع فولاد آلیاژی یزد و تولید برق ماهتاب کهنوج در فرابورس بیشترین رشد را داشتند.

به گزارش گروه اقتصادی ایمان نیوز،

- اخبار اقتصادی -

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد 5096واحدی به کار خود پایان داد و تعداد 3میلیارد و 692میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش 2033میلیارد تومان در 518هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های صنایع کاغذسازی کاوه، سیمان سپاهان و سیمان بهبهان امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌های قند اصفهان، سیمان فارس نو و نوش مازندران نیز بیشترین کاهش را در سبد سهام خود داشتند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 1934میلیون ورقه به‌ارزش 1270میلیارد تومان در 350هزار نوبت، آیفکس 69واحد رشد کرد و در ارتفاع 4228واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های افرانت، صنایع فولاد آلیاژی یزد و تولید برق ماهتاب کهنوج بیشترین رشد قیمت را داشتند و انواع اوراق تسهیلات مسکن به همراه شرکت‌های سرمایه‌گذاری مس سرچشمه، دارویی ره‌آورد تامین و کشاورزی و دامپروری بینالود هم بیشترین کاهش قیمت را شاهد بودند.

دادوستد 78 میلیاردی زیره در بورس کالا طی هفته گذشته
شاخص بورس به ارتفاع 327 هزار واحد صعود کرد

انتهای پیام/

افزودن نظر