شرکت اروپایی بلاک چین بیتفری واحد هوش مصنوعی راه اندازی می کند

شرکت اروپایی بلاک چین بیتفری واحد هوش مصنوعی راه اندازی می کند
مدیر اجرایی و موسس بیتفری گفت لزوم تجزیه و تحلیل و استخراج ارزش از میان حجم عظیمی از اطلاعات باعث شد شرکت به سمت هوش مصنوعی برود.

به گزارش گروه اقتصادی ایمان نیوز،

- اخبار اقتصادی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، شرکت بلاک چین اروپایی گروه بیتفری که به تازگی یک میلیارد دلار ارزش گذاری شده است، بخش هوش مصنوعی خود را راه اندازی کرد.

بخش هوش مصنوعی به همراه خدمات فعلی بلاک چین بیتفری عمل می کند و بخشی از این شرکت است. بیتفری یکی از معدود شرکت های بلاک چین در سراسر دنیا است که حداقل یک میلیارد دلار ارزش دارد. سایر شرکت ها عبارتند از کوین بیس در آمریکا و شرکت بیتمین چین که بزرگترین شرکت استخراج ارز مجازی در جهان است.

والری واویلو، مدیر اجرایی و موسس بیتفری گفت لزوم تجزیه و تحلیل و استخراج ارزش از میان حجم عظیمی از اطلاعات باعث شد شرکت به سمت هوش مصنوعی برود. این بخش از علم کامپیوتر بر ایجاد ماشین های هوشمندی تأکید می کند که مانند انسان رفتار و عمل می کنند.

واویلو گفت: اطلاعات، نفت بعدی هستند. ما اطلاعات زیادی جمع آوری کرده ایم ولی فقط دو درصد آنها تجزیه و تحلیل شده اند. 98% همچنان منتظر بررسی هستند .

به نظر او بهترین و موثرترین راه برای تجزیه و تحلیل اطلاعات استفاده از هوش مصنوعی است.

بلاک چین یک لیست دیجیتال از معاملات و زیربنای ارز مجازی بیت کوین است. این تکنولوژی در بخش های عمومی و خصوصی ایجاد شده و به خاطر توانایی اش برای ثبت دائم و ردیابی سرمایه ها یا معاملات در تمام صنایع، مورد توجه جهانی قرار گرفته است.

هوش مصنوعی یکی از بخش های تکنولوژی است که تا امروز سرمایه های بزرگی را جذب کرده است. در سه ماهه دوم 2019 ، 7.4 میلیارد دلار در استارتاپ های هوش مصنوعی سرمایه گذاری شد که یک رکورد است. اکثر این سرمایه ها به شرکت های مربوط به حمل و نقل و درمان راه یافتند.

واویلو گفت گروه هوش مصنوعی بیتفری هنوز در مرحله تحقیقات است و اطلاعات بیشتری در مورد محصولات هوش مصنوعی این شرکت ارائه خواهد شد.

مخالفت ها با ممنوع کردن ارز مجازی در هند
افت ارزش بیت کوین در پی طولانی شدن راه اندازی ارز مجازی فیس بوک

انتهای پیام/45

افزودن نظر