سیمرغ در بورس ۵۱۰ تومان کشف قیمت شد

سیمرغ در بورس ۵۱۰ تومان کشف قیمت شد
در جریان عرضه اولیه سهام شرکت سیمرغ در بورس اوراق بهادار، هر سهم این شرکت ۵۱۰ تومان کشف قیمت شد.

به گزارش گروه اقتصادی ایمان نیوز،

- اخبار اقتصادی -

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، تعداد 130 میلیون سهم معادل 10 درصد از سهام شرکت سیمرغ به عنوان پانصد و بیست و هشتمین شرکت پذیرفته شده امروز(یکشنبه) در بازار دوم معاملات بورس اوراق بهادار عرضه اولیه و هر سهم این شرکت 510 تومان کشف قیمت شد.

این شرکت 130 میلیارد تومانی در حالی به عنوان پنجمین شرکت تازه وارد به بازار سهام در سالجاری عرضه اولیه شد که این میزان سهام در محدوده قیمتی 500 تا 510 تومانی هر سهم و سهمیه هر کد حقیقی و حقوقی 400 سهم در بازار دوم معاملات بورس عرضه شد. ضمن این که متعهد خرید در این عرضه اولیه نیز تامین سرمایه امید و سقف تعهد خرید در مجموع 50 درصد سهام قابل عرضه بود.

این شرکت در بخش "کشاورزی، شکار و فعالیت های خدماتی وابسته"، گروه "پرورش حیوانات" و طبقه "نگهداری سایر حیوانات، تولید محصولات حیوانی طبقه بندی نشده در جای دیگر" در فهرست نرخ های بازار دوم و در نماد "سیمرغ" به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد.

این گزارش می افزاید: تا کنون تعداد دو میلیارد سهم معادل 10 درصد از سهام شرکت سرمایه گذاری صدر تامین با نماد معاملاتی "تاصیکو" در روز نهم اردیبهشت با کشف قیمت 220 تومان در بورس، تعداد 52 میلیون سهم معادل 10 درصد از سهام شرکت کشت و صنعت شریف آباد با نماد معاملاتی "زشریف" در روز 31 اردیبهشت با کشف قیمت 420 تومان در فرابورس، تعداد 40 میلیون سهم معادل 10 درصد از سهام شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران با نماد معاملاتی "دکپسول" در روز 5 خرداد با کشف قیمت 570 تومان در فرابورس و تعداد 200 میلیون سهم معادل 10 درصد از سهام شرکت پلی پروپیلن جم با نماد معاملاتی"جم پیلن" در روز 27 خرداد با کشف قیمت 2250 تومان در بورس عرضه اولیه شده اند.

چهارمین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه کشف قیمت شد
اختلال در سامانه برخط عرضه اولیه امروز بورس را به تاخیر انداخت

انتهای پیام/

افزودن نظر