تمامی مدیران برای جذب اعتبارات ملی تلاش کنند

تمامی مدیران برای جذب اعتبارات ملی تلاش کنند
قزوین – ایرنا – رییس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت:اعتبارات استانی پاسخگوی نیازهای عمرانی نیست و باید تمامی دستگاه ها برای جذب منابع ملی تلاش کنند.

به گزارش گروه اقتصادی ایمان نیوز، ارزیابی و اطلاعات مدیریت سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد، افزود: استان قزوین در درآمدزایی برای کشور رتبه بالایی دارد ولی تخصیص ها به استان نسبت به جمعیت و وسعت شایسته نیست.


وی افزود: از سازمان برنامه و بودجه کشور درخواست داریم نگاه ویژه ای به استان داشته باشد چون حوادث غیرمترقبه از قبیل سیل به استان خسارات زیادی وارد کرده است.
بابایی صالح اضافه کرد:اگر تلاش مدیران در نوروز امسال برای مقابله با خسارات سیلاب نبود قطعا امروز با میزان تلفات و خسارات بسیار بیشتری مواجه بودیم.
این نماینده افزود: مقام معظم رهبری در صحبت های خود بر صنعت و واحدهای تولیدی و کشاورزی تاکید ویژه ای دارند که استان قزوین بستر هر دو است و باید با نگاه ویژه مسئولان کشوری بیشتر مورد حمایت قرار گیرد.
وی با اشاره به پدیده سرمازدگی محصولات کشاورزی گفت:امسال نیز در برخی نقاط استان با 100 درصد سرمازدگی محصولات مواجه هستیم و باید با تخصیص اعتبارات ویژه برای جبران خسارات اقدام کرد.
این نماینده در پایان کلام خود از اتمام دوره ریاست خود بر مجمع نمایندگان استان خبر داد و گفت:این سمت از هشتم خردادماه جاری به سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی واگذار خواهد شد.
6101

افزودن نظر