بر اساس آئین نامه جدید قانون شخص ثالث

حق بیمه خودروهای نو 5 درصد کاهش می‌یابد/ افزایش 30 درصدی برای رانندگان پرخطر

رئیس کل بیمه مرکزی از تصویب آیین نامه ماده 18 قانون بیمه شخص ثالث با موضوع ضوابط تعیین سقف بیمه شخص ثالث، نحوه اعمال تخفیفات و جرائم آن از سوی هیات وزیران خبر داد.
مدیر عامل بورس اوراق بهادار خبر داد

صدور مجوز رتبه‌بندی برای دو شرکت خصوصی/ بانک‌ها و بیمه‌ها تا آبان برای IFRS فرصت دارند

مدیر عامل شرکت بورس تهران با اشاره به تنوع ابزارهای تأمین مالی در ایران گفت: بهترین ابزار تأمین مالی برای ناشران و سرمایه گذاران ایرانی جذب سرمایه گذار خارجی است.

درز اخبار ضدونقیض از بانک مرکزی به برخی رسانه‌ها/بالاخره کدام زائر ارز مسافرتی می‎گیرد؟

براساس اخبار ضدو نقیضی که از بانک مرکزی به برخی رسانه ها درز کرده، بانک مرکزی تصمیم گرفته ارز مسافرتی برای زائران اربعین درنظر بگیرد، ولی هنوز مشخص نیست که این ارز به چه میزان و به چه افرادی پرداخت…
با پایان مهلت تسویه مانده بدهی مشمولان و به منظور بروز رسانی؛

سامانه سهام عدالت به مدت ۳ روز از دسترس خارج می‎شود

با پایان مهلت تسویه مانده بدهی اقساط سهام عدالت مشمولان در روزجاری، سامانه سهام عدالت به مدت ۳ روز و به منظور بروز رسانی از دسترس خارج می شود.

1.8 میلیارد ریال تسهیلات برای ساخت وساز در بافت فرسوده شهری خراسان شمالی پرداخت شد

بجنورد رئیس اداره عمران و بهسازی شهری خراسان شمالی گفت: امسال تا کنون 51 فقره تسهیلات به میزان یک میلیارد و 850 میلیون ریال برای ساخت و ساز در بافت فرسوده شهری استان پرداخت شده است.

آخرین وضعیت معاملات اوراق گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن/ برای خانه‌دار شدن چقدر اوراق وام از بورس بخریم؟

با توجه به نرخ تورم و سود مرکب دوره 12 ساله، دریافت تسهیلات مسکن با اوراق فقط برای افرادی مفید است که با توجه به یافتن مسکن مورد نیاز خود، به سرعت پای معامله خواهند رفت و برای خانه دار…

توافقی به نفع ثبات بازار ارز و زیان زائران اربعین/ اختلاف ۱۹میلیارد تومانی در هزینه گذرنامه

در توافق دولت ایران و عراق زائران ایرانی برای اخذ ویزا ریال پرداخت می‌کنند اما یک حساب سرانگشتی نشان می‌دهد، هزینه دریافت ویزا برای هر زائر 9600 تومان و در مجموع 19 میلیارد و 200 میلیون تومان بیشتر از پرداخت…

دلار بانکی ۳۴۳۲ تومان ماند

بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز بانکی موجود در معاملات امروز مرکز مبادلات ارزی کشور را نسبت به روز گذشته ثابت اعلام کرد.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح کرد

نرخ بازده دارایی‌های دولت به ۳ درصد هم نمی‌رسد/نرخ تامین مالی در بازار بدهی بالای ۳۰ درصد

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه نرخ بازده دارایی‌های دولت به ۳ درصد هم نمی‌رسد گفت: در حالیکه دولت از دارایی‌های خود استفاده مناسب نمی‌کند شاهدیم در سالهای اخیر رقم بودجه عمرانی محقق بسیار محدود بوده است.

دوایر اجرای ثبت خراسان شمالی 110میلیارد ریال مطالبات بانک ها را وصول کردند

بجنورد- مدیرکل ثبت اسناد و املاک خراسان شمالی گفت: به منظور وصول مطالبات معوقه و دفاع از حقوق بیت المال مبلغی بالغ بر 110 میلیارد ریال، مطالبات بانک ها توسط دوایر اجرای ثبت در این استان وصول شد.
در پی معاملات امروز؛

شاخص بورس رکورد ۴۵ ماه گذشته را شکست

بازار سهام در جریان معاملات امروز توانست به کانال ۸۶ هزار واحد وارد شود؛ به این ترتیب شاخص بیشترین رشد از ۲۱ دی ماه سال ۹۲ را به ثبت رساند.
عضو این خبرخوان RSS شوید