Menu
RSS

مسئولان خراسان شمالی خواستار اتخاذ تدابیر لازم برای کنترل آفت در تاکستان ها شدند

بجنورد- شماری از مسئولان خراسان شمالی سه شنبه شب در نشست شورای گفت و گوی بخش خصوصی با دولت خواستار اتخاذ تدابیر لازم و جدی برای کنترل آفت در تاکستان های این استان از هم اکنون شدند.

سقف جایزه سپرده های قرض الحسنه دو برابر شد

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با هدف تشویق مردم برای مشارکت در تجهیز و افزایش منابع قرض الحسنه بانک ها و موسسه های اعتباری، سقف جایزه این سپرده ها را از 500 میلیون ریال به یک میلیارد ریال افزایش داد.

کاهش نرخ دلار و افزایش قیمت سکه در بازار آزاد تهران/ افزایش بیش از ۱۲ دلاری اونس جهانی طلا

صرافان ارز و سکه امروز (سه شنبه) هر دلار آمریکا را با 531 ریال کاهش قیمت نسبت دیروز (دوشنبه، 27 دی ماه)، 38 هزار و 330 ریال و هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید را با افزایش 23 هزار…
از سوی بانک مرکزی؛

اصلاحیه دستورالعمل حسابداری اعتبار اسنادی داخلی - ریالی ابلاغ شد

بانک مرکزی به منظور ایجاد وحدت‌رویه، شناسایی و ثبت دقیق رویدادهای مالی و ارتقای شفافیت صورت‌های مالی مؤسسات اعتباری، اقدام به اصلاح «دستورالعمل حسابداری اعتبار اسنادی داخلی-ریالی» کرد.
بانک مرکزی ابلاغ کرد؛

جزئیات دستورالعمل ناظر بر شرکتهای لیزینگ

بانک مرکزی در بخشنامه ای، «دستورالعمل جدید ناظر بر شرکت‌های لیزینگ» را برای اجرا به شبکه بانکی ابلاغ کرد که بر اساس آن، نرخ سود این شرکتها نباید از ۲۱ درصد تخطی کند.
خبر خوب برای لیزینگی‌های بورس

واسپاری‌ها از مالیات بر ارزش افزوده معاف شدند

انجمن ملی لیزینگ ایران در نامه‌ای به مدیران عامل شرکت های لیزینگ عضو این انجمن از مستثنی شدن خدمات و تسهیلات شرکت‌های واسپاری در پیش نویس لایحه قانون دائمی مالیات بر ارزش افزوده خبر داده است.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داد:

اصلاح کامل قانون بانکداری بدون ربا، اردیبهشت ۹۶

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متن نهایی اصلاح قانون عملیات بانکداری بدون ربا تهیه شده است، گفت: امیدواریم طی ۳ ماه آینده این طرح به نتیجه لازم برسد.

خط‌ونشان بورس برای نظامی‌ها

سازمان بورس و اوراق بهادار با انتشار اطلاعیه‌ای، تمامی شرکتها و نهادهای نظامی و خیریه ها را موظف به ارایه اطلاعات خود به این سازمان اعلام کرد.

می‌خواهند با یک لایحه ۵ خطی ۱.۵ میلیارد دلار بگیرند/منابع صندوق زیاد نیست/طرح دولت به نظر انتخاباتی است

عضو ناظر هیئت امنای صندوق توسعه ملی با بیان اینکه در شرایط فعلی منابع قابل توجهی در صندوق وجود ندارد، گفت: لایحه پنج خطی اشتغال روستایی به نظر انتخاباتی است.
معاون بورس اوراق بهادار تهران عنوان کرد:

شفافیت، راه پیشگیری از فرارهای مالیاتی

مسیرهایی طراحی شده تا کسانی که قانون را رعایت نکنند، مجبور شوند برای ادامه کسب و کار خود در کشور در جریان فعالیت های اقتصادی مستندات خود را ارائه نمایند.

اعلام عمومی حقوق مدیران ضامن جلوگیری از تکرار ماجرای حقوق های نجومی

گروه «شفافیت برای ایران» گزارش داد:اعلام عمومی حقوق و مزایای مدیران، تنها ابزار جبران ضربه مهم وارد شده به اعتماد مردم به نظام در موضوع حقوق‌های نجومی و بزرگترین ضامن برای عدم تکرار این پدیده‌های تلخ است.
عضو این خبرخوان RSS شوید