تکرار/ راه اندازی بازار متشکل ارزی تا ۲ هفته آینده/ همتی: وضعیت ارزی کشور بسیار خوب است

رئیس کل بانک مرکزی با بیان این که وضعیت ارزی کشور بسیار خوب است گفت : در حالیکه هنوز نرخ ارز از سامانه "سنا" اعلام می شود هنوز بازار متشکل ارزی نداریم که زمینه های قانونی در حال انجام است…

قیمت جهانی طلا امروز ۱۳۹۷/۱۱/۰۳

در حالی که نگرانی ها از کند شدن رشد اقتصاد جهانی موجب شده تا سرمایه گذاران به سمت بازارهای امن تمایل پیدا کنند، قیمت طلا امروز افزایش داشت، هرچند که با توجه به بالا رفتن ارزش دلار، رشد قیمت طلا…

سیاست های ارزی ایران مستقل از چرخه مالی اروپاست

رئیس کل بانک مرکزی با تاکید براینکه برنامه ریزی و سیاست های ارزی ایران مستقل از چرخه مالی اروپاست، ابراز امیدواری کرد که سازوکار مالی ویژه اروپا (SPV) برای ایران در آینده نزدیک راه اندازی شود.

تاکید اعضای شورای پول و اعتبار بر بازگشت ارز صادراتی به چرخه اقتصاد

اعضای شورای پول و اعتبار بر ادامه تعامل میان بخش خصوصی و بانک مرکزی تاکید و از صادرکنندگان درخواست کردند با برگرداندن ارز ناشی از صادرات خود به کشور در مبارزه با جنگ اقتصادی دشمن،‌ مسئولین اقتصادی را یاری کنند.

انتشار 30 هزار میلیارد ریال اوراق نفتی «منفعت» تا پایان سال

معاون امور توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران گفت: برای تامین مالی طرح نگهداشت و افزایش توان تولید نفت در میادین نفتی در حال بهره‌برداری، تا پایان امسال 30 هزار میلیارد ریال اوراق «منفعت» منتشر می‌شود.

نفت را هر طور بگویید در بورس عرضه می کنیم

وزیر نفت در واکنش به یک نماینده مجلس شورای اسلامی که مدعی مخالفت وزارت نفت با فروش این محصول در بورس بود، گفت: به (نصرالله) پژمانفر گفتم اطلاعیه عرضه را خدمت شما می‌دهیم تا هرگونه می‌خواهید اصلاح کنید تا ما…

سوئیس سازوکار مالی مستقل خود با ایران را آماده کرد

یک ماه پس از آنکه وزیر تجارت سوئیس اعلام کرد این کشور به دنبال ایجاد یک کانال مالی مستقل برای ادامه تجارت با ایران است، اکنون رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوئیس از آماده شدن این سازوکار خبر داد.

رتبه آخر کهگیلویه و بویراحمد در سپرده های بانکی؛ راه حل چیست؟

یاسوج- براساس گزارش های مختلف بانک مرکزی ایران، کهگیلویه و بویراحمد بطور معمول در رتبه های آخر سپرده های بانکی قرار دارد که تاثیر نامطلوبی بر توسعه و سرمایه گذاری استان داشته است اما اینک این سوال مطرح شده که…

نهادهای حمایتی در اولویت مرحله دوم تسهیلات اشتغال روستایی هستند

ایلام - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندر ایلام گفت: مرحله دوم واگذاری تسهیلات به طرح های اشتغالزایی روستایی با محوریت دستگاه های حمایتی از جمله کمیته امداد، بهزیستی و بنیاد شهید اجرا می شود.

اختلال در اینترنت همواره به شرکت های پذیرنده اعلام می شود

در شرایطی که برخی کسب و کارها از احتمال قطع سرویس های مبتنی بر کارت در روزهای آینده خبر داده اند، معاون شرکت پرداخت الکترونیک سداد اعلام کرد: طبق قرارداد، باید هر نوع اختلال داخلی و خارجی به اطلاع شرکت…

منابع خراسان شمالی 16.5 درصد رشد یافت

بجنورد- رئیس کمیسیون هماهنگی بانک های خراسان شمالی گفت: میزان منابع بانکی استان در پایان 9 ماه امسال 53 هزار و 144 میلیارد ریال بود که نسبت به سال گذشته 16.58 درصد رشد دارد.

خصوصی‌سازی باید آسیب‌شناسی شود/ طلسم تعطیلی ۵ ماهه هیئت واگذاری شکست

وزیر اقتصاد انجام کالبدشکافی موشکافانه و آسیب‌شناسی از خصوصی‌سازی‌های انجام شده را برای استمرار مسیر واگذاری بنگاه‌های دولتی به بخش خصوصی اجتناب‌ناپذیر دانست و ارزیابی عملکرد اقدامات پیشین را در تدوین مسیر راه آتی ضروری خواند.

پوری حسینی: ممنوع‌الخروجی برای من مجازات نیست

پرحاشیه‌ترین رئیس تاریخ خصوصی‌سازی کشور، در واکنش به ممنوع‌الخروجی‌اش در صفحه توییتری خود نوشت: ممنوع‌الخروجی برای من مجازات نیست، همه جوانی و عمرم را برای اعتلای نام ایران و آبادانی کشورم صرف کرده‌ام.
عضو این خبرخوان RSS شوید