920 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در بوشهر پرداخت شد

920 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در بوشهر پرداخت شد
بوشهر- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: از محل تسهیلات رونق تولید 920 میلیارد ریال تسهیلات نوسازی و بهسازی به 41 واحد تولیدی این استان پرداخت شد.

به گزارش گروه اقتصادی ایمان نیوز، سید حسین حسینی محمدی عصر پنجشنبه در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بوشهر افزود: پرداخت بخش اندکی از تسهیلات رونق تولید در سال گذشته به امسال موکول شده که در روزهای آینده پرداخت می شود و برای سال جاری نیز 18 طرح تولیدی در مرحله دریافت تسهیلات نوسازی قرار دارند.


وی بیان کرد: یکی از واحدهای متقاضی شرکت تولیدی بوشهر چرم است که پس از گذشت 13 سال تعطیلی اکنون برای بازسازی و نوسازی ماشین‌‌آلات اقدام کرده و با فعال شدن آن 200 نفر مشغول بکار می‌شوند.
حسینی محمدی با اشاره به اعتبارات بند الف تبصره 18 در راستای رونق تولید گفت: براساس تفاهم‌نامه منعقد شده در راستای مصوبات سفر استانی رئیس جمهوری 112 میلیارد ریال برای نوسازی و بهسازی سه واحد تولیدی به استان بوشهر ابلاغ شده است.
وی تصریح کرد: این تسهیلات از سوی بانک صنعت و معدن برای پرداخت به واحدهای تولیدی بررسی شده است.
حسینی محمدی اظهار کرد: از محل تسهیلات بند الف تبصره 18 قانون بودجه سهم بانک ملی 80 میلیارد ریال است که تاکنون چهار تفاهمنامه در این زمینه منعقد شده است.
وی یادآور شد: برای سال جاری تاکنون 53 طرح تولیدی برای استفاده از تبصره بند الف تبصره 18 نام نویسی کردند.
7212/6047/6045

افزودن نظر