فرمانده سپاه همدان: 279 طرح محرومیت زدایی در همدان اجرا شد

فرمانده سپاه همدان: 279 طرح محرومیت زدایی در همدان اجرا شد
همدان- فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان از اجرای 279 طرح محرومیت زدایی در سطح این استان خبر داد و گفت: این طرح ها در 2 سال اخیر با مشارکت دولت انجام شده است.

به گزارش گروه اقتصادی ایمان نیوز، سردار مظاهر مجیدی روز پنجشنبه در آیین افتتاح طرح های محرومیت زدایی استان همدان اظهار داشت: برای اجرای طرح های محرومیت زدایی در مجموع 85 میلیارد ریال هزینه شد که 50 درصد آن را دستگاه های دولتی مشارکت کردند.


وی ساخت خانه، مرمت مساجد، احداث خانه عالم، ایجاد آب بند، ساخت مجتمع های فرهنگی، سالن های ورزشی، بهسازی مدارس، ترمیم شبکه آبرسانی و احداث مراکز بهداشتی را نمونه هایی از طرح های محرومیت زدایی برشمرد و افزود: پهنه خدمات رسانی سپاه پاسداران تا دورترین روستاهای استان گسترده است.
سردار مجیدی خدمت رسانی به مردم نیازمند و ایجاد تعامل با دستگاه های اجرایی در راستای توسعه استان را دو هدف مهم سپاه پاسداران در سال جاری ذکر کرد و گفت: در زمینه توسعه اجتماعی، عمرانی و امنیتی در کنار دستگاه های اجرایی هستیم.
وی ادامه داد: علاوه بر فعالیت در بخش عمرانی، سپاه در برنامه های حمایت اجتماعی نیز مشارکت دارد و در این خصوص برای تهیه و توزیع بسته های غذایی، البسه، نوشت افزار، جهیزیه و لوازم بهداشتی و سلامت 15 میلیارد ریال هزینه شده است.
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) خاطرنشان کرد: در زمینه اشتغال و اقتصاد مقاومتی 610 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده که منجر به ایجاد اشتغال برای 9 هزار و 64 نفر از جوانان بیکار استان شده است.
مجیدی به خدمت رسانی به مناطق سیل زده نیز اشاره کرد و افزود: استان همدان به عنوان منطقه معین امداد رسانی شایسته ای به خوزستان، لرستان و گلستان داشت که تقدیر شد.
7527/2087

افزودن نظر