تملک اراضی باقی مانده در مسیر جاده شهرکرد به بروجن اجرا می شود

تملک اراضی باقی مانده در مسیر جاده شهرکرد به بروجن اجرا می شود
شهرکرد- ایرنا_-استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به نیازهای توسعه زیرساخت های استان گفت: با مساعدت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، مشکل پرداخت نقدی برای تملک اراضی باقی مانده در مسیر جاده شهرکرد به بروجن با تخصیص اعتبار لازم برطرف می شود.

به گزارش گروه اقتصادی ایمان نیوز، اقبال عباسی شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای تکمیل باند دوم مسیر شهرکرد به بروجن 11 کیلومتر باقی مانده است که برای پایان یافتن طرح باید این اراضی تملک شود.


وی ادامه داد : در نشست روز سه شنبه با رئیس سازمان برنامه و بودجه ، مقرر شد این سازمان 50 میلیارد ریال برای تملک این اراضی تخصیص یابد.
عباسی پیش بینی کرد ، با جذب هرچه سریعتر این مبلغ و تملک اراضی منطقه باند دوم مسیر شهرکرد به بروجن تا پایان آبان ماه تکمیل و به بهره برداری برسد.
استاندار چهارمحال و بختیاری خاطر نشان کرد: همچنین در این نشست مقرر شد با مساعدت دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، 50 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل فرهنگسرای فرادنبه و گندمان تخصیص یابد.
به گزارش ایرنا، محور شهرکرد به بروجن حدود 60 کیلومتر است و اکنون بروجن به لردگان یکی از محورهای ترانزیتی فلات مرکزی به جنوب کشور شده است و با چهار خطه شدن این محور بروجن به شهرکرد، تردد در این مسیر تسریع می شود.
7363/2097

افزودن نظر