عملیات احداث واحدهای سیل زده لرستان آغاز شد

عملیات احداث واحدهای سیل زده لرستان آغاز شد
قزوین - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قزوین گفت: عملیات احداث واحدهای آسیب دیده از سیل در استان لرستان از سوی این نهاد در روستای رضاویس شهرستان دلفان آغاز شد.

به گزارش گروه اقتصادی ایمان نیوز، اصغر گونجی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تصریح کرد: همزمان با وقوع سیل در استان های کشور، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قزوین به عنوان استان معین 12 فروردین ماه جاری در شهرستان دلفان استان لرستان مستقر شد.


وی با اشاره به اینکه 25 دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین به همراه 65 نیروی انسانی در قالب تیم های ارزیاب و راننده به منطقه اعزام شدند، تاکید کرد: عملیات بازسازی و بهسازی شهرهای نورآباد و هفت چشمه به همراه 443 روستای آسیب دیده شهرستان دلفان به این استان واگذار شد.
گونجی اضافه کرد: همزمان با عملیات آواربرداری در روستاهای رضاویس و یارولی که از 24 فروردین ماه جاری توسط تیم های اعزامی به منطقه آغاز شد، از امروز کار احداث و تعمیر واحدهای آسیب دیده در این شهرستان شروع شد.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قزوین یادآور شد: عملیات احداث واحدهای آسیب دیده از روستای رضا ویس درحالی از امروز آغاز می شود که از 43 واحد مسکونی روستا، 23 واحد احداثی و هفت واحد نیز تعمیری است.
به گفته این مسئول، براساس پیش بینی های صورت گرفته، پایان عملیات احداثی واحدهای مسکونی شهرستان دلفان یک سال برآورد شده است.
8054* 6101

افزودن نظر