1908 نفر در مینودشت شاغل شدند

1908 نفر در مینودشت شاغل شدند
گنبدکاووس - فرماندار مینودشت از ایجاد اشتغال برای 1908 نفر در ادین شهرستان واقع در شرق گلستان در سال جاری خبر داد و گفت: این مقدار 8 درصد بیش از تعهد این شهرستان برای ایجاد شغل در سال جاری است.

به گزارش گروه اقتصادی ایمان نیوز، سیدرضا طباطبایی روز شنبه و در آخرین جلسه شورای اداری مینودشت در سال 97 اظهار داشت: سطح تعهد شهرستان در راستای ایجاد شغل 1760 نفر بود که با همکاری دستگاه ها،مدیران و مسئولان منطقه توانستیم از آن فراتر رفته و با راستی آزمایی و مشاهدات دقیق میدانی، 1908 نفر ایجاد شغل شده است.


وی با بیان اینکه در حوزه اشتغال و اقتصاد پیشرفت های چشمگیری در سطح شهرستان حاصل شده است، افزود: در ابتدای برنامه ریزی های صورت گرفته از سوی مدیریت استان، سقف تسهیلات اعطایی به این شهرستان مبلغ 70 میلیارد ریال بود که با فعالیت بی وقفه و مستمر توانستیم 190 میلیارد ریال جذب تسهیلات داشته باشیم که اتفاق قابل توجهی در حوزه اقتصادی منطقه است.
فرماندار مینودشت با تشرح اقدامات انجام شده در ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان برای ایام نوروز، گفت: کارهای مناسبی حضور گرشگران و استفاده آنان از امکانات شهرستان صورت گرفته و در کنار آن نیاز است که دستگاه هایی نظیر اورژانس و راهداری در زمینه ایجاد بستر های مناسب در جاده ها و جهاد کشاورزی در زمینه تنظیم مناسب بازار از دغدغه های مردمی بکاهند.
وی خطاب مدیران و مسئولان ادارات تصریح کرد: ادارات با توجه به تعطیلات پیش رو به مسائل امنیتی و انتظامی توجه ویژه نمایند تا از از بروز اتفاقات ناگوار و سرقت جلوگیری شود.
فرماندار شهرستان مینودشت با اشاره به تعطیلات پیش رو گفت: بانک ها نیز برروی دستگاه های خودپرداز خود نظارت داشته باشند تا مردم در ایام تعطیل دچار نگرانی در خصوص کمبود نقدینگی نشوند.
شهرستان مینودشت با بیش از 81 هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان قرار دارد.
9433/1860

افزودن نظر