کاهش دما و بارندگی در گیلان تا فردا

کاهش دما و بارندگی در گیلان تا فردا
رشت - سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از ادامه بارندگی و کاهش نسبی دما در استان تا فردا (سه شنبه) خبر داد.

به گزارش گروه اقتصادی ایمان نیوز، مازیار غلامی عصر دوشنبه در گفت وگو با ایرنا بیان داشت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار و فعالیت سامانه بارشی در منطقه است بنابراین طی 24 ساعت آینده؛ ابرناکی و مه آلود بودن هوا، بارندگی و وزش باد ( در بعضی نقاط شدید) ، کاهش نسبی دما و برای ارتفاعات بارش برف مورد انتظار است.


وی ادامه داد: این موج ناپایدار بتدریج عصر فردا (سه شنبه) از استان خارج می شود و تا پایان هفته، هوای پایدار و روند افزایش نسبی دما مورد انتظار است.
غلامی آسمان امروز گیلان را ابری و مه آلود، بارندگی و وزش باد بویژه عصر و شب در بعضی نقاط شدید، ارتفاعات بارش برف عنوان و برای فردا نیز آسمان استان را ابری و مه آلود، بارندگی و وزش باد، ارتفاعات بارش برف، به تدریج کاهش ابر پیش بینی کرد.
وی بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته را 15 درجه مربوط به منجیل و کمینه دمای استان را با دو درجه زیرصفر مربوط به دیلمان و جیرنده ذکرکرد.
وی بیشینه دمای امروز رشت را نیز 10 و کمینه دمای فردای مرکز استان گیلان را شش درجه عنوان کرد.
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشترین میزان بارندگی در استان طی شبانه روز گذشته را با نزدیک به 20 میلیمتر مربوط به بندرانزلی ذکرکرد.
7296/2007/

افزودن نظر