سرویس مدارس چند لیتر «بنزین» دریافت می‌کنند؟

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران اعلام کرد که تنها سرویس‌های مدارسی در شهر تهران مشمول دریافت بنزین سهمیه‌ای می‌شوند که حتما برچسب سرویس مدرسه داشته باشند.

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران اعلام کرد که تنها سرویس های مدارسی در شهر تهران مشمول دریافت بنزین سهمیه ای می شوند که حتما برچسب سرویس مدرسه داشته باشند.
علیرضا قنادان در مورد سهمیه بنزین سرویس مدارس غیر تاکسی اظهار کرد: براساس تمهیداتی که دولت در نظر گرفته است، سرویس مدارس تا سقف ۱۲۰ لیتر برای خودرو های تک سوز و تا سقف ۸۰ لیتر برای خودرو های دو گانه سوز سهمیه بنزین اختصاص یافته است.
وی با بیان این که صرفا رانندگان سرویس مدارسی می توانند از این سهمیه استفاده کنند که در سامانه سپند ثبت نام کرده باشند، ادامه داد: تنها سرویس مدارسی در تهران می توانند از این سهمیه استفاده کنند که برچسب سرویس مدرسه داشته باشند.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی با بیان این که از این رانندگان شماره حساب دریافت می شود و به صورت اعتباری مابه التفاوت افزایش قیمت بنزین به حساب رانندگان واریز می شود، اظهار کرد: این مبلغ واریزی صرفا برای خرید بنزین قابل استفاده است.

افزودن نظر