محدودیت ترافیکی در هراز و کندوان/ ترافیک در جاده تهران-پردیس

محدودیت ترافیکی در هراز و کندوان/ ترافیک در جاده تهران-پردیس
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در محور کندوان‌ تردد ‌‌کامیون و در جاده ‌هراز تردد‌ تریلرها کماکان ممنوع است، همچنین در هراز تردد‌ کامیون‌‌ غیر از حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 تا 12 روز شنبه ‌26 مرداد ممنوع است.

به گزارش گروه اقتصادی ایمان نیوز، ایمان محرابی‌‌نیا در گفت‌‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها کشور اظهار داشت: هم‌اکنون در جاده هراز محدوده‌ آب اسک و سه راهی چلاو، ‌ترافیک سنگین گزارش شده است همچنین‌ در محدوده ‌ مشاء و گزنک در این جاده ترافیک نیمه‌سنگین است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها ادامه داد: در حال حاضر در جاده تهران-پردیس محدوده‌ رودهن، بومهن و ‌جاجرود‌ ترافیک نیمه‌سنگین است.

وی اضافه کرد: امروز همچنین ترافیک نیمه سنگین در جاده کندوان گزارش شده است و در حال حاضر در مسیر جنوب به شمال این جاده محدوده پل‌خواب، بیلقان، ‌پورکان‌ ،تونل کندوان، سیاه بیشه و هزارچم ترافیک نیمه‌سنگین است.

محرابی‌نیا با بیان اینکه در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت (رفت و برگشت) ترافیک روان است، افزود: در هیچ یک از محورهای منتهی به شمال کشور بارش و شرایط خاص جوی گزارش نشده است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: همچنین هم‌اکنون ترافیک در آزادراه تهران-کرج-قزوین‌ در محدوده گلدشت سنگین است ضمنا در ‌آزادراه قزوین-کرج-تهران حدفاصل محمدشهر تا ساسانی ترافیک نیمه‌سنگین گزارش شده است.

* محدودیت ترافیکی جاده‌های منتهی به شمال تا روز شنبه 26 مرداد

وی اظهار داشت: در محورهای کندوان، ‌هراز، فیروزکوه و جاده تهران-سمنان-مشهد تردد موتور‌سیکلت‌ تا ساعت 6 روز شنبه 26 مرداد ممنوع است.

محرابی‌نیا اضافه کرد: در جاده چالوس، ‌تردد خودرو از ساعت 13 روز جمعه 25 مرداد تا ساعت 2 ‌روز شنبه 26 مرداد، از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است؛ با اعلام مأموران پلیس راه تردد خودرو در این جاده از ساعت 17 روز جمعه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: در محور کندوان‌ تردد ‌‌کامیون و کامیونت و در جاده ‌هراز تردد‌ تریلرها کماکان ممنوع است.

‌وی اضافه کرد: تردد‌ کامیون‌‌ و کامیونت غیر از حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 تا 12 روز شنبه ‌26 مرداد از محور هراز ممنوع است.

محرابی‌نیا اضافه کرد: در حال حاضر ‌محور رامیان-اولنگ-شاهرود، جاده فرعی شمشک-دیزین‌، محور قدیم خرم‌آباد-پل دختر، محور اهرم-فراشبند‌، محور شهداد-اندوهجرد ‌و جاده ‌شهداد-نهبندان‌ به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به اینکه در حال حاضر 2246 دستگاه ترددشمار تردد خودرو در جاده‌ها را رصد می‌کند، اضافه کرد: در شبانه‌روز گذشته تردد در جاده‌ها نسبت به روز قبل 2.4 درصد افزایش نشان می‌دهد.

‌وی اضافه کرد: در همین مدت در آزادراه قزوین-کرج‌، آزادراه کرج-تهران‌، آزادراه تهران-کرج‌ و آزادراه کرج - قزوین بیشترین تردد خودرو ثبت شده است.

انتهای پیام/

افزودن نظر