بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران کیست؟

دکتر سعید کریمی کلیه خدمات دندانپزشکی زیبایی و کاشت ایمپلنت دندان را با به روز‌ترین روش‌های دندانپزشکی عرضه می‌کند.

دکتر سعید کریمی کلیه خدمات دندانپزشکی زیبایی و کاشت ایمپلنت دندان را با به روز ترین روش های دندانپزشکی عرضه می کند. استفاده از دانش روز در کنار مواد دندانپزشکی با کیفیت از جمله مواردی است که بایستی در انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی به آن توجه نمود. به دست آمدن زیبایی و درمان موفق با رجوع نزد متخصص برتر امکان پذیر است.

بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران کیست؟

برای انتخاب دندانپزشک زیبایی خوب چه کنیم؟

از آنجا که سطح علمی متخصصین دندانپزشکی، بخصوص در زمینه دندانپزشکی زیبایی متفاوت است، بایستی افراد جهت انتخاب دندانپزشک خوب ابتدا به سطح علمی متخصص توجه نمایند. دندانپزشک متخصصی معتبر است که از مراکز معتبر دندانپزشکی کسب علم کرده باشد.

علاوه بر تخصص، تجربه نیز فاکتور دیگری است که افراد بایستی به آن توجه کافی داشته باشند. دندانپزشک زیبایی خوب حتما دارای رزومه مناسب است. جهت بررسی این امر می توان به سراغ افرادی که قبلا به او مراجعه نموده اند، رفت و به طور مستقیم سطح کار دندانپزشک را دید. معمولا دندانپزشکان معتبر اقدام به ارایه نمونه کارهای خود در وب سایت خود کرده اند. دکتر سعید کریمی نیز همگام با دندانپزشکان روز اقدام به راه اندازی وب سایت اینترنتی و معرفی خدمات و نمونه کارهای خود در حوزه دندانپزشکی کرده است.

ارایه خدمات دندانپزشکی در محیطی مناسب و آرامش بخش، رعایت زمان و حقوق بیماران و ارایه خدمات توسط پرسنل مجرب نیز از مواردی است که در انتخاب بهترین مکان برای خدمات دندانپزشکی بایستی به آن توجه نمود.

انواع خدمات متخصص دندانپزشکی زیبایی

یک دندانپزشک خوب بایستی انواع خدمات دندانپزشکی را برای افراد فراهم آورد. داشتن تخصص در امور مختلف دندانپزشکی می تواند یکی از مواردی باشد که یک دندانپزشک خوب باید داشته باشد. متخصص ایمپلنت دندان، متخصص دندانپزشکی زیبایی و کلیه امور مربوط به دندانپزشکی بایستی در یک مرکز دندانپزشکی معتبر فراهم شده باشد. دکتر سعید کریمی متخصص دندانپزشکی زیبایی و ایمپلنت دندان است.

خدمات ارایه شده در زمینه دندانپزشکی زیبایی بسیار متنوع می باشد. از خدمات کاشت دندان گرفته تا خدمات ترمیمی و زیبایی بایستی در یک مرکز معتبر و با کیفیت بالا ارایه شود. برخی از این خدمات را در زیر شرح داده ایم:

متخصص کاشت ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان را می توان یکی از به روز ترین روش های دندانپزشکی نام برد. در این روش با کاشت پایه ایمپلنت درون استخوان فک و دادن زمان مناسب، پیوند پایه ایمپلنت با استخوان فک انجام می شود. سپس با طراحی و ساخت روکش متناسب پایه می توان دندانی همانند دندان طبیعی را برای افراد فراهم نمود. کارایی ایمپلنت همانند دندان طبیعی بوده و عمر و ماندگاری بالا نیز دارد. یک متخصص کاشت ایمپلنت دندان معتبر بایستی از بهترین مارک ایمپلنت جهت کاشت، استفاده کند.

روش های کاشت ایمپلنت بسته به موارد مختلف به صورت های گوناگون انجام می شود. یک متخصص ایمپلنت مجرب بایستی روشی مناسب برای افراد را انتخاب کند. کاشت ایمپلنت معمولا به صورت های چند مرحله ای و یا ایمپلنت فوری انجام می شود. در روش چند مرحله ای، کاشت فیکسچر ایمپلنت ابتدا صورت گرفته و بعد از مدت زمانی روکش و عملیات نصب آن انجام می شود. اما در روش ایمپلنت فوری، کاشت پایه و روکش همزمان انجام می شود. لازم به ذکر است روش فوری کاشت ایمپلنت در برخی از بیماران قابل استفاده نیست و تنها با نظر دندانپزشک متخصص انجام می شود.

بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران کیست؟

یک متخصص ایمپلنت مناسب بایستی انواع درمان ها را بخوبی در زمینه کاشت دندان بداند. برخی نیازمند درمانها تکمیلی نظیر پیوند استخوان بوده که دندانپزشک خوب بایستی به این امر تسلط داشته باشد. ایمپلنت را می توان به صورت تکی و یا مجموعه ای برای بیمار کاشت. گاهی با ایمپلنت پروتزهای دندانی را نیز ثابت و فیکس می کنند. ایمپلنت هم کاربرد درمانی دارد و هم از لحاظ زیبایی بی نظیر است. با این وجود انتخاب دندانپزشکی که متخصص این امر باشد بسیار مهم است. تنها دندانپزشک خوب قادر به درمان و حصول زیبایی با موفقیت است.

سفید کردن دندان در دندانپزشکی

یکی از مواردی که در خدمات دندانپزشکی زیبایی ارایه می شود، خدمات سفید کردن دندان ها است. عملیات سفید کردن دندان در دندانپزشکی بایستی به شکل صحیح و بدون آسیب زدن به بافت مینای دندان و لثه ها انجام شود. با استفاده از ژل خاص در دندانپزشکی اقدام به لک برداری و سفید کردن دندان ها می نمایند. بهترین دندانپزشک زیبایی در زمینه سفید کردن کسی است که بتواند از تکنولوژی های مدرن در این زمینه استفاده کند.

لیزر دندان در سفید کردن دندان ها بسیار مناسب بوده و از تکنولوژی های مدرن در این حوزه می باشد. در واقع در لیزر با استفاده از اشعه خاص به صورت کاملا هدفمند اقدام به سفید کردن دندان ها می شود. با لیزر ژل مخصوص سفید کننده فعال می شود. در واقع لیزر باعث عدم آسیب رساندن به مینای دندان شده و عوارض مربوط به سفید کردن دندان را به حداقل ممکن می رساند. در مرکز دندانپزشکی زیبایی دکتر سعید کریمی خدمات سفید کردن دندان(بلیچینگ) با استفاده از لیزر انجام می شود.

بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران کیست؟

فرایند سفید کردن دندان در دندانپزشکی تحت شرایط خاص و در مدت زمان کوتاه انجام می شود. دندانپزشک زیبایی خوب بدون آسیب زدن به لثه ها و مینای دندان سفید شدن دندان ها را برای فرد فراهم می کند. دندان های سفید و براق در افزایش اعتماد به نفس افراد نقش مهمی دارند.

ارتودنسی نامریی

ارتودنسی نامریی از خدمات دندانپزشکی زیبایی است. در ارتودنسی با گذر زمان، دندان ها تحت فشار سیستم ارتودنسی به شکل مرتب در معرض دید قرار می گیرند. ارتودنسی نامریی روشی مناسب است که با پیشرفت روش های ارتودنسی این روش درمانی ارایه شده است. برخی از افراد با سیم بندی ارتودنسی و مشکلات مربوط به آن بخصوص در زمینه زیبایی مشکل دارند. ارتودنسی نامریی روشی برای حل این مشکل است. در این روش جهت مخفی کردن سیم های مربوط به ارتودنسی از مواد همرنگ دندان و پلاک های شفاف استفاده می شود. این روش همانند روش مرسوم می تواند منجر به از بین رفتن فواصل بین دندانی شده و دندانهای مرتب و زیبا را برای افراد فراهم نماید. یک دندانپزشک زیبایی خوب بایستی به این روش های نو و جدید مهارت و تسلط کافی داشته باشد.

روکش دندان

روکش دندان برای ترمیم و بازسازی دندان بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. روکش های متفاوت و با جنس های متعدد در دندانپزشکی زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد. از جنس های خاص روکش ها می توان فلزی، سرامیکی و زیرکونیا و ... را نام برد. روکش های دندانی به مرور زمان دچار تحول و به روز تر شدن شده اند. از روکش های مناسب برای امور دندانپزشکی بخصوص در زمینه زیبایی، روکش های سرامیکی و روکش های زیرکونیا را می توان نام برد. این دو نوع روکش دندانی دارای زیبایی بسیار بالا و استحکام مناسب می باشند. اما روکش های زیرکونیا به لحاظ میزان استحکام بسیار منحصر به فرد بوده و دارای استحکام و زیبایی بالایی هستند. البته از لحاظ قیمت نیز بین این روکش ها تفاوت هایی وجود دارد. سعی نمایید از دندانپزشک متخصص بخواهید زیباترین و با کیفیت ترین روکش های دندانی را برای شما استفاده کند.

یک دندانپزشک خوب در زمینه زیبایی بایستی امکان فراهم کردن روکش های دندانی با زیبایی بالا را داشته باشد. داشتن لابراتوار و یا استفاده از فناوری کد کم جهت ساخت روکش دندانی می تواند امتیاز مناسبی جهت انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی باشد. کد کم در زمینه ساخت و طراحی ریستوریشن های دندانی بخصوص روکش دندان، فناوری منحصر به فردی محسوب می شود. با کمک فناوری کد کم، می توان زیبا ترین روکش های دندانی را برای بیماران فراهم نمود. اگر به دنبال استفاده از روکش های دندانی هستید، بهتر است مرکزی که با فناوری کد کم اقدام به ساخت روکش می نماید را برای درمان انتخاب کنید. زیبایی بدست آمده، همراه با کیفیت بالای روکش در کد کم فراهم می شود.

فناوری ساخت روکش های دندانی با کد کم در مرکز دندانپزشکی زیبایی دکتر سعید کریمی ارایه می شود.

لمینت دندان

لمینت دندان یکی از ابزارهای دندانپزشکی است که به وسیله آن سفیدی دندان، درخشندگی و مرتب بودن دندان ها به فرد اهدا می شود. لمینت پوسته نازکی است که به وسیله چسب روی دندان قرار می گیرد. اصلاح طول دندان ها، سفید کردن دندان ها و حذف فواصل بین دندانی با لمینت دندان صورت می گیرد. لمینت های دندانپزشکی به صورت های کامپوزیتی و سرامیکی قابل استفاده هستند. از لحاظ زیبایی، قیمت و میزان تراش دندان بین لمینت کامپوزیتی و سرامیکی تفاوت وجود دارد. انتخاب نوع لمینت بسته به نظر دندانپزشک و فرد استفاده کننده انجام می شود. در ساخت لمینت نیز فناوری کد کم می تواند بسیار مناسب باشد که توسط مرکز دندانپزشکی زیبایی معتبر ارایه می شود.

جرم گیری دندان

جرم روی دندان ها یکی از مشکلات شایع است که بسته به رعایت بهداشت توسط افراد و زمینه های ژنتیکی در افراد به صورت متفاوت ایجاد می شود. جرم روی دندان ها همواره زیبایی دندان را کاهش داده و حتی باعث بیماری ها به مرور زمان می شود. حذف لایه های جرم از روی دندان ها یکی از روش های دندانپزشکی زیبایی است. با جرم گیری سفیدی دندان و درخشندگی برای آن ها فراهم می شود. علاوه بر این بوی بد دهان و مشکلات برای لثه دندان ها نیز از بین می رود. جرم گیری نیز بایستی با دقت و رعایت اصول انجام شود. اگر دندان جرم گیری نشود، به مرور زمان دندان دچار پوسیدگی شده و ترمیم های دیگر دندانپزشکی را می خواهد. با جرم گیری هیچ گونه آسیبی به دندان وارد نمی شود. مهارت دندانپزشک در این امر بسیار مهم است.

درمان های زیبایی لثه

در هنگام لبخند زدن بایستی لثه به رنگ طبیعی باشد و میزان دیده شدن لثه ها بیش از حد نباشد. وقتی لثه ها بیش از حد نمایان باشد، زیبایی دندان ها کاهش می یابد. در این درمان ها دندانپزشک نامتقارن بودن خط لثه را از بین می برد. این امر در زیبایی لبخند و طراحی لبخند بسیار موثر است. اگر ریشه های دندانی مشخص هستند، درمان های متناسب انتخاب می شود. با درمان های زیبایی لثه علاوه بر زیبایی بدست آمده برخی از عوارض لثه های معیوب نظیر بوی بد دهان از بین می رود. درمان های این چنینی نیازمند رجوع نزد یک دندانپزشک خوب است، زیرا تنها دندانپزشک متخصص قادر است بهترین لثه ها را بدون ایجاد حساسیت های دندانی درمان کند. در برخی از موارد بایستی جراحی های لثه نیز انجام شود. جهت درمان های زیبایی لثه بایستی دندانپزشک زیبایی خوب و متخصص در زمینه زیبایی لثه را انتخاب کنید.

بهترین دندانپزشک ایران

افراد همواره به دنبال بهترین ها جهت خدمات دندانپزشکی هستند، برای این افراد بایستی گفت بهترین دندانپزشک کسی است که در حوزه های مختلف دندانپزشکی دارای تخصص و تجربه بالا باشد. ارایه خدمات دندانپزشکی در محیطی آرام و مجهز و رعایت حقوق بیماران و ارایه خدمات توسط پرسنل مجرب نیز دارای اهمیت بالایی است. در کنار این موارد بایستی دندانپزشک به تکنولوژی روز جهت درمان تسلط کامل داشته باشد. شاخه ای جدید در دندانپزشکی، تحت عنوان دندانپزشکی دیجیتال محسوب می شود. در دندانپزشکی دیجیتال از تجهیزات دیجیتالی جهت درمان های دندانپزشکی استفاده می شود. این امر باعث دقیق تر شدن و موفقیت بیشتر درمان دندانپزشکی می شود. یکی دندانپزشک خوب و متخصص بایستی توانایی کار با تجهیزات دیجیتال را داشته باشد. این در حالی است که برخی از دندانپزشکان زحمت یادگیری کار با این تجهیزات را به خود نمی دهند. بنابراین در انتخاب بهترین دندانپزشک بایستی به این مورد و توانایی دندانپزشک در استفاده از این تجهیزات توجه کرد. از تجهیزات و فناوری های مهم در حوزه دندانپزشکی دیجیتال می توان به کد کم و لیزر دندان و تجهیزات دیگر دیجیتالی اشاره نمود.

دکتر سعید کریمی همگام با دندانپزشکی روز دنیا استفاده از فناوری های دیجیتال را در درمان های مختلف دندانپزشکی انجام می دهد. فناوری های نوین نظیر کد کم، لیزر دندان و انواع نرم افزارهای دیجیتال را ایشان برای درمان به کار می گیرند. انواع خدمات دندانپزشکی نظیر کاشت ایمپلنت دندان و درمان های مربوط به زیبایی دندان را ایشان با کیفیت بالا ارایه می دهند.

جهت خدمات دندانپزشکی می توانید به دندانپزشکی دکتر سعید کریمی به نشانی تهران - بلوار افریقا (جردن) - بالاتر از پمب بنزین - کوچه تندیس - پلاک ۴ - واحدهای ۱و ۲ مراجعه نمایید و جهت اطلاعات تکمیلی به وب سایت دکتر سعید کریمی به نشانی www.drskarimi.com مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن های021-88888590 و 88884546 تماس حاصل نمایید.

افزودن نظر