انتصاب دبیر روابط اقتصادی و تجاری ایران وروسیه

انتصاب دبیر روابط اقتصادی و تجاری ایران وروسیه
مرکز مدیریت توسعه، دکتر ادیبان را به‌عنوان دبیر روابط اقتصادی و تجاری ایران و روسیه انتخاب کرد.

دکتر ادیبان نیز ضمن تشکر از دکتر دانش و اعضای مدیریت توسعه در مورد این کنفرانس اعلام کرد: کنفرانس توسعه روابط اقتصادی و تجاری ایران روسیه امارات در مردادماه سال جاری در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران - تهران برگزار می‌شود.

وی افزود: در ابتدا باید عنوان کرد معرفی صنایع به هیات‌های تجاری، ایجادفضای مطلوب جهت مذاکرات تجاری با هیات‌های بین المللی و تلاش جهت افزایش سهم همکاری‌های فی مابین کشورهای ایران روسیه و امارات متحده عربی جهت صادرات و صدور خدمات مهندسی از دستاوردهای مهم این نشست است.

این مقام مسئول اضافه کرد: این کنفرانس با حضور جمعی از بازگانان و مسئولین بلند مرتبه کشور ایران.روسیه و امارات، مسئولان بخش‌های دولتی کشور از جمله وزارت صنعت و، معدن و تجارت استانها، استانداری، اتاق های بازرگانی و همچنین حضور انجمن‌ها واحدهای توانمند تولیدی، صادراتی صاحبان صنایع و بازرگانان و صنعتگران کشور در جهت توسعه و افزایش همکاری های اقتصادی و بررسی توانایی های بالقوه تجاری مابین کشورها برگزار میشود که شامل نشست های اختصاصی و نمایشگاه است که باعث ایجاد فضای مساعد جهت عقد قراردادهای تجاری است.

ادیبان در پایان گفت: باتوجه به وجود تحریم‌ها، اتکا به تولیدات داخلی و ایجاد شرایط مناسب صادرات گسترش روابط اقتصادی یکی از راه‌های مهم برون رفت از تحریم هاست.

این مطلب، یک خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

افزودن نظر