آماده‌باش خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در مناسبت‌های پیش‌رو

آماده‌باش خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در مناسبت‌های پیش‌رو
شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو از ۱۳ تا ۱۷ خردادماه که مصادف با ایام ارتحال امام خمینی (ره)، سالروز قیام پانزده خرداد و تعطیلات عید سعید فطر است، به منظور رفاه حال هموطنان طرح ویژه خدمت‌رسانی را اجرایی می‌کند.

به گزارش گروه اقتصادی ایمان نیوز، این خدمات که شامل خدمات تعمیرگاهی و امدادی است در شهر تهران و مسیرهای منتهی به حرم مطهر امام خمینی (ره)، مراکز استان‌ها به منظور رفع نیاز احتمالی مشتریان در ایام تعطیل و با توجه به پیش‌بینی حجم سفرها صورت خواهد گرفت.

در این برنامه تعداد ۶۰ نمایندگی به صورت تک شیفت و دو شیفت آماده خدمت‌رسانی خواهند بود و طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، ۶۴۴ اکیپ امدادی شامل امدادگر موتورسوار و اتوکلیک، امدادگر بالینی و سریع، امدادگر حمل، امدادپلاس، امدادگر دو منظوره، سرویس در محل، پایگاه امدادی، خودروسوار، فرا امداد و امداد گلس در شیفت‌های امدادرسانی حاضر خواهند شد.

از این تعداد ناوگان امدادی، ۳۵ اکیپ ویژه امدادخودرو ایران در محدوده حرم مطهر، به منظور سهولت و سرعت در امدادرسانی به هموطنان مستقر خواهند شد. ناوگان سیار امدادی ایران‌خودرو، در مسیرهای پرتردد ورودی و خروجی استان‌های تهران، رشت، ساری، مشهد، قم و اصفهان و پایگاه‌های ثابت امدادی در محورهای فیروزکوه، هراز، چالوس، قم، ساوه، کرج، قزوین، سمنان و گرمدره به صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان گروه صنعتی ایران‌خودرو خواهند بود.

تیم بازرسی و پایش کیفیت ارائه خدمات پس از فروش علاوه بر حضور در نمایندگی‌ها و سرکشی بر ناوگان امدادی، از طریق بازرسی نامحسوس نیز بر حسن اجرای خدمات پایش نظارت خواهند کرد.

طبق اعلام ایران خودرو، هموطنان برای دریافت خدمات امدادی می‌توانند با شماره تلفن ۰۹۶۴۴۰ تماس بگیرند. همچنین می‌توانند برای مشاهده لیست نمایندگی‌های کشیک این طرح به سایت شرکت ایساکو به آدرس www.isaco.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

افزودن نظر