روایت وزارت نفت از نماینده مدعی با بیشترین افزایش حقوق

وزارت نفت در واکنش به ادعای «هدایت الله خادمی» نماینده‌ کنونی مجلس شورای اسلامی درباره «افزایش 300 تا 500 درصدی حقوق نمایندگانی که در ماه‌های اخیر به آن وزارتخانه منتقل شده اند»، اعلام کرد «بالاترین رقم پرداختی ناخالص، مربوط به…

بارشهای رگباری در خراسان رضوی پیش بینی شد

مشهد- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارشهای رگباری همراه با رعد و برق برای روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری در نواحی شمال غرب این استان پیش بینی شده است.

افزایش اندک بهای سکه در آخرین روز تابستان

بهای سکه تمام با وجود تعطیلی بازار تهران، در آخرین روز تابستان با افزایش روبرو شد و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با 19 هزار تومان رشد به چهار میلیون و 540 هزار تومان افزایش یافت.

بازنشسته‌ها 60 روز دیگر برای خداحافظی فرصت دارند

عنوانی که هفته گذشته در صدر اخبار کشور قرار گرفت، قانون منع بکارگیری بازنشستگان بود. نمایندگان مجلس شورای اسلامی قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان را اصلاح و محدودیت‌های جدیدی را در این قانون اعمال کردند.

مدیر عامل شهر جدید پردیس تغییر کرد

تغییرات مدیران عامل شهرهای جدید همچنان ادامه دارد و امروز مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شهر جدید پردیس امروز برگزار می‌شود.

سرپرست وزارت اقتصاد: شعب زیانده بانک ها تعطیل شود

سرپرست وزارت امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر لزوم تعطیل کردن شعب و باجه‌های مازاد و زیانده گفت: این کار نیازمند برنامه است همچنان که فروش اموال و املاک مازاد به برنامه روشن و شفاف نیاز دارد.

مجلس روند استخدام در فاز 2 پالایشگاه آبادان را بررسی می کند

آبادان - نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی از تشکل کارگروه بررسی جذب نیرو در فاز2 پالایشگاه آبادان در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: روند استخدام افرادی بومی در فاز2 پالایشگاه آبادان رضایت‌بخش نیست.
در بیانیه دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی تاکید شد

ضرورت استفاده از توان جامعه علمی برای مقابله با جنگ اقتصادی

دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور بیانیه‌ای به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس بر لزوم استفاده از توان جامعه علمی کشور به منظور مقابله با جنگ اقتصادی دشمنان تاکید کرد.
عضو این خبرخوان RSS شوید