105میلیارد تومان برای ساماندهی بافت فرسوده تبریز تزریق شد

تبریز- نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اعتبار مناسب در قالب تسهیلات بانکی و بودجه برای ساماندهی بافت های فرسوده و حاشیه نشینی شهر تبریز به اعتبارات استان اذربایجان شرقی تزریق شده…
وزیر انرژی روسیه:

بازار نفت نیازمند تصمیم اضطراری نیست

وزیر انرژی روسیه معتقد است که در شرایط فعلی بازارهای جهانی انرژی، اقدام اضطراری برای جلوگیری از کاهش بهای نفت لازم نیست.

پرداخت 323 هزار میلیارد ریال تسهیلات مسکن در دولت دوازدهم

مدیرعامل بانک مسکن گفت: از زمان استقرار دولت دوازدهم، این بانک در بخش‌های مشارکت‌های مدنی، خرید، جعاله، سهم الشرکه و سایر تسهیلات در مجموع 885 هزار و 509 فقره تسهیلات به ارزش 323 هزار و 259 میلیارد ریال پرداخت کرده…

مجوز 54 دفتر خدمات مسافرت هوایی لغو شد

مدیرکل دفتر نظارت سازمان هواپیمایی کشوری از لغو 54 مجوز دفتر خدمات مسافرت هوایی، تعلیق فعالیت 137 دفتر دیگر و مسدودسازی 310 سایت غیرمجاز در نیمه نخست امسال خبر داد.
با دستور سازمان هواپیمایی در ۶ ماه نخست امسال

مجوز ۵۴ آژانس هواپیمایی لغو و ۳۱۰ سایت فروش بلیت فیلتر شد

درحالی که هنوز وزارت صمت طبق دستور رییس‌جمهور به موضوع گران‌فروشی بلیت هواپیما ورود نکرده و سازمان هواپیمایی به دلیل مشکلات تامین ارز دولتی همچنان از نرخ‌گذاری ایرلاین‌ها دفاع می‌کند و مقصر گران‌فروشی خارج از عرف را بیشتر آژانس‌های مسافرتی…

خانه تجارت ایران در قرقیزستان افتتاح شد

خانه تجارت ایران در بیشکک (پایتخت قیرقیزستان) با حضور معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و رئیس اتاق بازرگانی و صنایع جمهوری قرقیزستان افتتاح شد.

12 هزار تن وش پنبه در اردبیل تولید می شود

اردبیل - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل از پیش بینی تولید 12 هزار تن وش پنبه از سه هزار و 500 هکتار از اراضی زیرکشت در این استان خبر داد.

طرح تاپ تا پایان امسال در کشور نهایی می شود

بندرعباس- معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: طرح توانمند سازی تولید و توسعه اشتغال پایدار (تاپ) برای اجرا مراحل پایانی را طی می کند و تا پایان امسال نهایی می شود.

قیمت جدید خودروها تا اوایل هفته آینده اعلام می شود

معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: قیمت نهایی خودروها شنبه و یکشنبه هفته آینده (26 و 27 آبان) و با در نظر گرفتن همه جوانب کار از جمله قیمت های تمام شده خودروسازان و در نظر گرفتن…

خیابان جدید در بیرجند احداث شد

بیرجند - شهردار بیرجند گفت: خیابانی با عرض 50 متر حد فاصل تقاطع بلوار شهید صیاد شیرازی و شهید ناصری احداث شده است که تا چند ماه آینده به بهره برداری می رسد.
عضو این خبرخوان RSS شوید