برنامه ۳ عرضه عمده سهام در بورس تهران/ اختیار آگهی بلوک «ونیکی» در اختیار فروشنده

مدیر عملیات بازار نقد بورس تهران از 3 عرضه عمده سهام در بورس تهران طی ۲ هفته آینده خبر داد و گفت: استفاده فروشنده از وکالت در اختیار خود برای آگهی دوباره فروش بلوک کنترلی «ونیکی» ارتباطی به بورس ندارد.
رئیس سازمان فناوری اطلاعات اعلام کرد

کمک به کسب‌وکارهای نوپا با سرمایه‌گذاری خطرپذیر

رئیس سازمان فناوری اطلاعات با اشاره به نقش دولت به عنوان سرمایه‌گذار خطرپذیر در کسب و کارهای نوپا اظهار کرد: سازمان فناوری اطلاعات با تغییر به یک سازمان توسعه‌ای می‌تواند در بعضی از سرمایه‌گذاری‌ها وارد شده و طبق قانون بعد…

بی توجهی به اشتغال روستانشینان منجر به مهاجرت آنها شده است

کرمانشاه- استاندار کرمانشاه گفت: بعد از انقلاب اسلامی با وجود کارهای بزرگی که در بخش های راهسازی، برق و آبرسانی به روستاها انجام شده اما باز شاهد مهاجرت روستانشینان به شهرها بودیم چرا که مشکل اصلی، توجه نکردن به بحث…
وزیر ارتباطات:

ایستادگی در برابر فناوری منطقی نیست

به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، فناوری در فرهنگ جامعه تاثیر می‌گذارد و زندگی بشر را تغییر می‌دهد و ایستادگی در برابر آن منطقی نیست.

افزایش 4 برابری تخلیه و بارگیری کانتینری در بندرلنگه

بندرعباس- مدیر اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه گفت: 2 هزار و 661 TEU کانتینر از ابتدای سالجاری تا پایان آذرماه امسال در این بندر تخلیه و بارگیری شد که در همسنجی با سال گذشته افزایش 4 برابری (رشد 307 درصدی)…

قیمت دلار ۴۵۲۰ تومان شد

قیمت دلار امروز رکورد ۴۵۲۰ تومان را هم زد آن‌هم درحالی که صرافی‌ها مدعی هستند ارز بانکی از چند روز قبل وارد بازار نشده است.

اما و اگرهای افزایش پلکانی حقوق کارکنان

در حالی کمیسیون تلفیق مجلس افزایش حقوق کارکنان برای سال بعد را به طور پلکانی و بین ۱۰ تا ۱۸ درصد مصوب کرده که اجرایی شدن آن مشروط به شرایطی خواهد بود.

دلار ۴۵۲۰ تومان شد

نرخ دلار امروز رکورد ۴۵۲۰ تومان را هم زد آنهم درحالی که صرافی ها مدعی هستند ارز بانکی از چند روز قبل وارد بازار نشده است.

جعبه سیاه نفتکش سانچی ۲ روز دیگر بازگشایی می شود

جعبه سیاهی که رازهای بسیاری را از دلایل بروز حادثه برخورد نفتکش ایرانی و کشتی فله بر چینی و رخدادهای پیش و هنگام بروز آن در دل خود دارد، قرار است دو روز دیگر با حضور نمایندگان تمامی ذی نفعان…

بانک ها 135میلیارد ریال بودجه اشتغال مددجویان خراسان شمالی را پرداخت نکردند

بجنورد- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی گفت: بانک های عامل استان از ابتدای امسال تاکنون، مبلغ 135 میلیارد ریال از تسهیلات اشتغال مددجویان زیر پوشش این نهاد را پرداخت نکرده اند.
عضو این خبرخوان RSS شوید