دوربین «تهران دمشق» روی مردم سوریه است تا ریشه بحران را پیدا کند

کارگردان مستند «تهران دمشق» گفت: این مستند از خطری حرف می‌زند که همه باید از آن آگاه شوند. بعد از دیدن مستند می‌شود درباره‌اش حرف زد. امیدوارم «تهران‌ دمشق» بتواند فضایی برای گفت‌وگو به‌وجود بیاورد و هدف اصلی مستند محقق…

عادل نباید مانع ظهور نخبگان شود

سئوال این است گردش نخبگان ایرادی دارد که گروه «مخالفان همیشگی سیما» بلافاصله با فکر تغییر در ساختار برنامه نود، عَلَم مخالفتشان را به هوا بلند کرده‌اند؟

عادل نمی تواند مانع از ظهور نخبگان شود

سئوال این است گردش نخبگان ایرادی دارد که گروه "مخالفان همیشگی سیما" بلافاصله با فکر تغییر در ساختار برنامه نود، عَلَم مخالفت شان را به هوا بلند کرده اند؟

پانزدهمین دوره جشنواره دانش‌آموزی فیلم دفاع مقدس و فیلم

در ادامه برگزاری جشنواره‌های شاد دانش‌اموزی فیلم دفاع مقدس با محوریت مناطق محروم و آسیب‌دیده در کشور، پانزدهمین دوره این جشنواره به مدت دوهفته برگزار شد که در مجموع بیش از بیست هزار دانش اموز و معلمین آنان از این…

نوای تار آذری «دلنوازان » در تالار وحدت پیچید/تلفیق ردیف ایرانی و موغام آذربایجانی

«الشن منصوراُف» از مشهورترین نوازندگان جمهوری آذربایجان در دنیا با دیگر اعضای گروه «دلنوازان» اجرای خود را مبتنی بر مبانی تطبیقی ردیف ایرانی و موغام آذری به سرپرستی و خوانندگی فرامرز گرمرودی روی صحنه بردند.

حبیب کاوش درگذشت

حبیب کاوش تهیه کننده و کارگردان سینما بر اثر بیماری سرطان درگذشت.

«تام و جری» جدید به سینماها می‌آید

کمپانی برادران وارنر در سال ۲۰۲۱ دو فیلم «خیابان سسِیم» با بازی «آن هَت‌اِوِی» و «تام و جری» را روانه سالن‌های سینما خواهد کرد.

مصوبه تأیید صلاحیت حرفه‌ای هنرمندان تئاتر تصویب شد/اجرا از ابتدای سال 98

سیدوحید فخر موسوی، رئیس شورای ارزشیابی و نظارت تئاتر عنوان کرد: از جمله مصوبات جدید شورا برای سال 98 تأیید صلاحیت حرفه‌ای هنرمندان تئاترـ براساس سه ویژگی ـ برای اجرای نمایش‌های روی صحنه است.
عضو این خبرخوان RSS شوید