آنجلینا جولی در Maleficent: Mistress of Evil

جدیدترین عکس های آنجلینا جولی در «شیطان صفت 2»

جدیدترین عکس های آنجلینا جولی در «شیطان صفت 2»
فیلمبرداری بخش دوم فیلم Maleficent با بازی «آنجلینا جولی» شروع شده است. جدیدترین عکس های منتشر شده از آنجلینا جولی در این فیلم را ببینید

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، شرکت دیزنی روز سه شنبه اعلام کرد فیلمبرداری بخش دوم فیلم مالیفیسنت یا شیطان صفت: معشوقه شیطان با بازی «آنجلینا جولی» شروع شده است.
بخش اول این فیلم که بر اساس انیمیشن کلاسیک «زیبای خفته» ساخته شده، چهار سال پیش به روی پرده سینماها رفت. در حالی که خانم جولی و «ال فنینگ» نقش خود از بخش اول را ادامه خواهند داد، «میشل فایفر» در یک نقش جدید به این پروژه می پیوندد.


میشل فایفر در نقش ملکه «اینگریت» بازی می کند. رویدادهای فیلم جدید چند سال بعد از فیلم اول پیش می آید و از همبستگی مالیفیسنت و «آرورا» با دیگر نیروها برای محافظت از سرزمین جادویی شان روایت می کند.

آنجلینا جولی,Maleficent: Mistress of Evil

آنجلینا جولی,مالیفیسنت
آنجلینا جولی در بخش دوم فیلم مالیفیسنت

مالیفیسنت اسم شخصیت بدجنس در داستان زیبای خفته است که پرنسس زیبا را طلسم می کند که با انگشت زدن به دوک به خواب ابدی فرو برود.
در فیلم مالیفیسنت با این شخصیت و این که چگونه تبدیل به یک چهره شرور شد، آشنا می شویم.

فیلم «مالیفیسنت» برخلاف کارتون «زیبای خفته» (Sleeping Beauty) ساخته استودیو ماوس هاوس در سال ۱۹۵۹، پرداختی بسیار ملایم تر به شخصیت شرور داستان داشته و بیشتر او را یک قربانی اتفاقات نشان می دهد که بعد از مورد خیانت قرار گرفتن توسط معشوق دوران کودکی خود، شان استفان (پدر آرورا) به شخصیتی شرور تبدیل شده و در صدد انتقام بر می آید. از آنجایی که شاه استفان، به سبک کلاسیک شخصیت های کارتون های دیزنی در انتهای فیلم جانش را از دست می دهد دیگر شاهد حضور او در قسمت دوم نخواهیم بود.

آنجلینا جولی,مالیفیسنت
آنجلینا جولی در مالیفیسنت 2

آنجلینا جولی,مالیفیسنت 2
آنجلینا جولی در مالیفیسنت 2

میشل فایفر,ملکه اینگریت
میشل فایفر در نقش ملکه «اینگریت»


افزودن نظر