توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/998902

مشاور معاون فرهنگی وزارت ارشاد درباره لغو مجوز دو کتاب الحادی چه گفت؟

مشاور معاون فرهنگی وزارت ارشاد درباره لغو مجوز دو کتاب الحادی چه گفت؟
فایل صوتی مشاور معاون فرهنگی وزارت ارشاد درباره لغو مجوز دو کتاب الحادی منتشر شد.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، کتاب الحادی، روز گذشته سایت خبری صراط المستقیم در گفتگو با ایوب دهقانکار مشاور معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از لغو مجوز نشر کتاب های انسان خردمند و انسان خداگونه ، نوشته يووال نوح هراری نويسنده اسرائيلی خبر داد.


بیشتر بخوانید: دو کتاب الحادی پرفروش نویسنده اسرائیلی در ایران لغو مجوز شد


باشگاه خبرنگاران جوان نیز با ذکر منبع سایت مذکور این خبر را رسانه ای کرد. اکنون فایل صوتی اظهارات مشاور معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نیز منتشر می شود که در ادامه می شنوید.

اما بعد از ساعاتی مرادی نیا، مدیر کل دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی اعلام کرد خبر لغو مجوز دو کتاب انسان خردمند و انسان خداگونه، نوشته یووال نوح هراری نویسنده اسرائیلی صحت ندارد. بدیهی است مرجع اعلام هر گونه خبر درباره صدور یا لغو مجوز کتاب، دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی وزارت ارشاد است و این دفتر در قبال گفته های منابع دیگر مسئولیتی ندارد.


بیشتر بخوانید: خبر لغو مجوز دو کتاب الحادی صحت ندارد


گفتنی است این کتب نوشته یووال نوح هراری -نویسنده اسرائیلی است، هراری تاریخ دان صهیونیست و دانش آموخته دانشگاه عبری بیت المقدس و آکسفورد است و اکنون نیز ساکن سرزمین های اشغالی و مشغول تدریس در همان دانشگاه در بیت المقدس است.

این کتاب که پیرامون تاریخ جهان نوشته شده به خوبی منعکس کننده افکار منحرف نویسنده صهیونیستی آن است به نحوی که داروینیسم را تئوریزه کرده و روایتی مخدوش از تاریخ تمدن بشر با محوریت غرب ارائه می دهد.

یووال نوح هراری که خود همجنس باز است با پرداختن به روابط جنسی حیوانات و معرفی آنان به عنوان اجداد انسان در این کتاب زمینه را برای پذیرش روابط جنسی بی بند و بارانه فراهم کرده است.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}998902{/gallery}

افزودن نظر