چاپ جدیدترین کتاب «مصطفی جمشیدی» به شکلی عجیب!

چاپ جدیدترین کتاب «مصطفی جمشیدی» به شکلی عجیب!
مصطفی جمشیدی ضمن اشاره به انتشار تازه‌ترین اثرش با عنوان «یادداشت‌های یک تروریست» گفت: متاسفانه ناشر این رمان بدون اطلاع بنده تغییر کرد و بدتر از آن اینکه مقدمه‌ای بدون اطلاعم درج و کتاب چاپ شده است.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، مصطفی جمشیدی از نویسندگان کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس اظهار داشت: کتاب «یادداشت‌های یک تروریست» که مربوط به گروگانگیری‌ در یک هواپیمای است به شکل قابل تاملی بدون اطلاع بنده منتشر شده است.

وی افزود: این اثر مربوط به پروازی در دهه ۶۰ توسط چند فلسطینی است که به بازخوانی دراماتیک در قالب نوعی داستان عاشقانه میپردازد.

جمشیدی بیان داشت: این رمان قرار بود توسط نشر کانون اندیشه جوان (پژوهشگاه هنر و اندیشه اسلامی) انجام شود که بنابر دلایلی کار مشترکا با  «به نشر» به چاپ رسیده است. به عنوان نویسنده نمی‌دانم چرا باید رمانی را بدون اطلاع دادن به نویسنده و حتی تصحیح نهایی متن، با تغییر ناشر مواجه شود.

تقدیر شده جایزه جلال آل احمد با انتقاد از روند حادث شده تصریح کرد: این مسئله آسیبی جدی به روند خلاقه نویسنده و سلامت اثر داستانی نوشته شده او میرند. بنده به اشکال مختلف تلفنی و صحبت‌های مختلف اقدام کردم اما بی نتیجه ماند. بارها از سوی ناشران به اینگونه بی توجهی ها اعتراض شده اما متاسفانه توجهی نبوده است.

این نویسنده خاطر نشان کرد: رمان قطعا تصحیح متن لازم دارد حتی مقدمه‌ای بدون اطلاع بنده نوشته شده که جای تامل بسیار دارد. 

افزودن نظر