توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/970831

حضور انتشارات مدرسه با بیش از ۲۰۰ عنوان چاپ نخست درنمایشگاه کتاب

حضور انتشارات مدرسه با بیش از ۲۰۰ عنوان چاپ نخست درنمایشگاه کتاب
مدیرعامل انتشارات مدرسه گفت: این انتشارات با ۱۳۰۸ عنوان کتاب که ۲۰۰ عنوان آن چاپ نخست هستند، یه نمایشگاه می‌آید.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، حضور انتشارات مدرسه با بیش از ۲۰۰ عنوان چاپ نخست درنمایشگاه کتاب، حمید رضا شاه آبادی، مدیر عامل انتشارات مدرسه به مناسبت برگزاری سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران با اشاره به حضور در سه سالن و تعداد کتاب ها گفت: این انتشارات با ۱۳۰۸ عنوان کتاب در سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران حضور دارد. از میان این عناوین ۲۰۰ عنوان چاپ نخست هستند. این کتاب ها در سه حوزه کودک و نوجوان و بزرگسال در سه غرفه عرضه می شود .

وی افزود: در این دوره با سه غرفه یکی در سالن ناشران کودک و نوجوان، سالن ناشران عمومی و دیگری در بازار های بین المللی مستقرهستیم. غرفه سالن کودک و نوجوان ۱۵۰ متر و غرفه دوم، ناشران عمومی ۹ متر است. در غرفه کودک و نوجوان ۹۴۹ عنوان کتاب عرضه می شود که از این تعداد ۲۰۰ عنوان برای اولین بار بین دو نمایشگاه چاپ شده اند. در سالن ناشران عمومی هم ۳۵۹ عنوان کتاب داریم و در سالن بین الملل با گزیده ای از کتاب های متناسب با بازار های بین الملل شرکت داریم .

شاه آبادی ادامه داد: از جمله تولیدات پایان سال ۹۷ که در نمایشگاه عرضه می شود می توان به مجموعه فکرفکر سه قصه اشاره کرد. این مجموعه با موضوع آموزش تفکرسیستمی توسط ده نویسنده نوشته شده است. همچنین مجموعه گنجینه تاریخ ادبیات کودک و نوجوان که گزیده ای از کتاب های کودک و نوجوان دوره قاجار است. این مجموعه ۲۰ جلدی هم توسط پژوهشگران تصحیح و آماده سازی شده است. رمان های تألیف و ترجمه و همچنین کتاب های تصویری ویژه کودکان در کنار آثار تخصصی ویژه اولیاء و دانشجویان و رشته های مرتبط با امر تعلیم و تربیت دیگر آثار این انتشارات است که در نمایشگاه عرضه می شود. در کنار این آثار مجموعه کتاب های روشن؛ کتاب های بریل ویژه نابینایان و کم بینایان و کودکان کم توان ذهنی و کتاب های صوتی هم عرضه می شود .

او در مورد تسهیلات به فرهنگیان و همچنین خریداران محصولات انتشارات مدرسه عنوان کرد: در غرفه انتشارات مدرسه برای فرهنگیان برنامه های ویژه ای در نظر گرفته شده است ازجمله این برنامه ها ارائه تخفیف ۵۰ درصدی به تمام فرهنگیانی است که با کارت شناسایی شان به غرفه مدرسه مراجعه می کنند. همچنین کسانی که خرید بالاتر از۵۰ هزارتومان داشته باشند می توانند درمحل غرفه، با ارائه فاکتور وکد دریافتی در قرعه کشی که در نظر گرفته شده شرکت کنند و جوایزی را برنده شوند .

وی با اشاره به حضور نویسندگان کتاب های کودک و نوجوان و بزرگسال در غرفه های این انتشارات در سی و دومین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تصریح کرد: دیدار علاقه مندان به کتاب با نویسندگان و جشن امضاء از جمله برنامه های فرهنگی انتشارات مدرسه در مدت زمان برگزاری نمایشگاه کتاب است که از جمله می توان به دیدار مخاطبان در طی دو روز با مصطفی رحماندوست اشاره کرد .

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}970831{/gallery}

افزودن نظر