تحقق عدالت فرهنگی در دستور کار ارشاد قزوین است

تحقق عدالت فرهنگی در دستور کار ارشاد قزوین است
قزوین – ایرنا – مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت:تلاش می کنیم با رفع اشکالات و نواقص گذشته، عدالت فرهنگی را در حوزه های مختلف اجرا کنیم.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، حجت الاسلام سید مهدی حسینی روز سه شنبه در دیدار با هیات مدیره خانه مطبوعات استان قزوین افزود: دفاع از حق و حقوق اهالی رسانه و زیرمجموعه های فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دغدغه ما است و باید اذعان کنیم که اهالی رسانه در گذشته مورد بی مهری قرار گرفته اند.


وی اضافه کرد: متاسفانه برخی از اقدامات گذشته در مجموع آسیب هایی به زیر مجموعه های فرهنگ و هنر استان وارد کرده و در نهایت به ضرر استان تمام شده است.
این مسئول با تاکید بر آگاهی از اهمیت و جایگاه رسانه ها افزود: امیدواریم با حمایت های استاندار فرهنگی قزوین بتوانیم برای حل مشکلات اصحاب رسانه استان گام برداریم.
حسینی افزود:رویکردها و اولویت های فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در دوره جدید مدیریتی نسبت به گذشته تغییر کرده است و امیدواریم بتوانیم با رفع اشکالات گذشته آسیب ها و رنجش های به وجود آمده را از میان برداریم.
این مسئول با تاکید بر نقش پررنگ خانه مطبوعات در فضای رسانه ای استان، گفت:اعضای خانه مطبوعات در دوره قبل براساس رای گیری طبق اساسنامه انتخاب شده اند و ما موظف هستیم به رای اعضا بدون نگاه های سیاسی و حزبی احترام بگذاریم.
حسینی خاطر نشان کرد:از تمامی ظرفیت و توان خود برای تقویت خانه مطبوعات استان قزوین استفاده خواهیم کرد چون تقویت این نهاد را تقویت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی می دانیم.
در ادامه این جلسه اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان قزوین در خصوص وضعیت فعلی خانه، تعداد اعضا، چالش ها و مشکلات گذشته و برنامه های پیش رو بحث و گفت و گو کردند.
6101

افزودن نظر