3317 معلم در شهرستان قزوین خدمت می کنند

3317 معلم در شهرستان قزوین خدمت می کنند
قزوین - دبیر شورای آموزش و پرورش شهرستان قزوین گفت: در حال حاضر سه هزار و 317 فرهنگی در این شهرستان مشغول خدمت هستند که 2 هزار نفر از آنها در شهر قزوین حضور دارند.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، همکاری خوبی در این زمینه داشتند.


وی اضافه کرذ: مراسم استانی بزرگداشت مقام معلم به میزبانی آموزش و پرورش ناحیه یک در روز 14 اردیبهشت ماه با حضور حجت الاسلام محمد حسن ابوترابی برگزار می شود.
غلامی همچنین به موضوع برگزاری آزمون نهایی پایه دوازدهم اشاره کرد و گفت: این پایه برای نخستین بار استقرار یافته و امتحانات آن نیز از روز 31 اردیبهشت ماه به صورت سراسری آغاز شده و تا 25 خردادماه ادامه دارد.
وی گفت: امسال برگه سوالات آزمون های نهایی مدارس بر خلاف سال های گذشته 10 دقیقه پیش از آغاز آزمون از طریق سامانه سناد قابل دسترسی و تکثیر است و پاسخنامه سوالات نیز در همان محل آزمون اسکن شده و از طریق فایل الکترونیکی به وزارتخانه ارسال می شود.
غلامی اظهار داشت: دانش آموزان نیم ساعت قبل از برگزاری آزمون در حوزه امتحانی قرنطینه می شوند و امکان لو رفتن هیچ سوالی وجود ندارد.
دبیر شورای آموزش و پرورش شهرستان قزوین افزود: دانش آموزان امسال باید تا روز 31 اردیبهشت ماه در مدارس حضور یابند و پس از امتحانات نهایی نیز در آزمون سراسری که تیرماه شروع می شود شرکت کنند.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به وقوع سیل در استان گلستان و انتخاب آموزش و پرورش قزوین به عنوان معین این استان، افزود:فرهنگیان همواره در کمک به نیازمندان به ویژه آسیب دیدگان حوادث سیل در کشور پیشگام بوده و علاوه بر اختصاص بخشی از حقوق فروردین ماه خود برای جمع آوری و ارسال کمک های غیر نقدی نیز اقدام کرده اند.
7388* 6101

افزودن نظر