توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/960378

پاسخ عضو شورای سیاستگذاری به انتقادات پیرامون شعار نمایشگاه کتاب

پاسخ عضو شورای سیاستگذاری به انتقادات پیرامون شعار نمایشگاه کتاب
نوید گویی گفت: اگرچه شعار سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بحث‌برانگیز است، اما جای تعمق نیز دارد.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، نحوه انتخاب و تعیین مضمون شعار نمایشگاه کتاب به نقل از عضو شورای سیاستگذاری نمایشگاه/خواندن، توانستن است جای تعمق دارد، در روز های اخیر و در آستانه برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، شعار خواندن، توانستن است برای این دوره نمایشگاه انتخاب شد.

پس از اعلام این شعار، انتقاد هایی در خصوص انتخاب آن مطرح شد و داریوش نویدگویی، عضو شورای سیاستگذاری سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در پاسخ به انتقاد های وارد شده به مضمون شعار این دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به ما گفت: شاید اگر ویرگول میانی شعار نمایشگاه سی و دوم را بردارند، معنای بهتری پیدا کند.

وی افزود:به هر حال شعار سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران براساس جمله (خواندن، توانستن است) مطرح شده و کار هایی همچون انتخاب شعار نمایشگاه، یک کار عمومی و همگانی است البته پیشنهاد هایی مطرح و ارسال شد، اما انتظار من این است که در مواقعی که یک رویداد فرهنگی برگزار خواهد شد به اندازه ای شعار های مختلف در سراسر کشور مطرح شده و ارسال شود که دست افرادی که می خواهند یک شعار را انتخاب کنند باز باشد، اما هر شعاری که انتخاب می شد حرف و حدیث هایی به دنبال داشت.

عضو شورای سیاستگذاری سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بیان کرد:برخی از افراد می گویند اگرچه شعار سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بحث برانگیز است، اما جای تعمق دارد، زیرا آدم به این فکر می کند که آیا به راستی خواندن، توانستن است؟ و من به شخصه فکر می کنم که همینگونه است، زیرا خواندن یک بحث، دانستن و آگاهی همگانی است و حتی اگر مطالعات بیشتری در خصوص آسیب شناسی های سیل داشته باشیم، می توانیم در مقابل این رخداد طبیعی مقاومت کنیم.

نوید گویی گفت: امید است که به شعار مطرح شده عمل کنیم تا از شرایط بحرانی اقتصادی و تحریم ها رهایی پیدا کنیم.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}960378{/gallery}

افزودن نظر