توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/960127

برگزاری روز مقاومت در نمایشگاه کتاب/ خدمات اتوبوسرانی و تاکسیرانی به بازدیدکنندگان

برگزاری روز مقاومت در نمایشگاه کتاب/ خدمات اتوبوسرانی و تاکسیرانی به بازدیدکنندگان
قائم مقام سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از نامگذاری یک روز از نمایشگاه کتاب تهران به نام روز مقاومت خبر داد.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، برگزاری روز مقاومت در نمایشگاه کتاب/ خدمات اتوبوسرانی و تاکسیرانی به بازدیدکنندگان به نقل از ستاد خبری سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، قادر آشنا با اشاره به برگزاری جشن مقاومت در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: روز جمعه (۶ اردیبهشت ماه) همزمان با سومین روز نمایشگاه کتاب برنامه جشن مقاومت برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در این برنامه که با حضور دکتر محسن جوادی؛ معاون امور فرهنگی و رئیس سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران برگزار می شود، نمایندگان مختلفی از جنبش‎های آزادی بخش فلسطین و ناشران داخلی و خارجی فعالی در حوزه مقاومت حضور خواهند داشت. همچنین در این برنامه از پوستر جایزه جهانی فلسطین رونمایی خواهد شد.

قادر آشنا تقدیر از خانواده های ۵ شهید مدافع حرم را بخش دیگری از برنامه های این روز اعلام کرد و گفت: برنامه ای نیز با موضوع نقش ادبیات در توسعه فرهنگ مقاومت اسلامی برگزار می شود و در برنامه دیگری دیداری میان ناشران و نویسندگان فعال در حوزه مقاومت برنامه ریزی شده است.

قائم مقام سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ادامه داد: کنگره شهدای مقاومت، ترجمه آثار مقاومت و رونمایی از آثار منتشر شده از شهدای حرم دیگر برنامه های این روز خواهند بود.

خدمات اتوبوسرانی و تاکسیرانی به بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب تهران

با هماهنگی های انجام شده با شرکت اتوبوسرانی تهران، در ایام برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب اتوبوس هایی از مصلی امام خمینی (ره) به سه میدان اصلی شهر (صنعت، تهرانپارس و آزادی) تردد خواهند کرد.

شرکت تاکسیرانی نیز ون هایی را به مقصد های میدان آزادی، میدان صادقیه، میدان صنعت و میدان رسالت برای بازدیدکنندگان در نمایشگاه کتاب تهران مستقر خواهد کرد.

همچنین هماهنگی هایی با تاکسی بانوان و تاکسی بیسیم انجام شده است تا در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب تهران با تخفیف ویژه به ارایه خدمات بپردازند.

سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار خواندن توانستن است از ۴ تا ۱۴ اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}960127{/gallery}

افزودن نظر