از مصطفی کیایی تا حبیب رضایی در ﮐﺎرﮔﺎه‌ﻫﺎی ﻋﻤﻮﻣﯽ ﺑﺎﺷﮕﺎه ﺟﺸﻨﻮاره ﺟﻬﺎﻧﯽ فجر+برنامه کارگاه‌ها

از مصطفی کیایی تا حبیب رضایی در ﮐﺎرﮔﺎه‌ﻫﺎی ﻋﻤﻮﻣﯽ ﺑﺎﺷﮕﺎه ﺟﺸﻨﻮاره ﺟﻬﺎﻧﯽ فجر+برنامه کارگاه‌ها
۹ کارگاه سینمایی برای اعضای باشگاه سی‌و‌هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر در محل سینما فلسطین برگزار می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز،

- اخبار فرهنگی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارگاه های عمومی باشگاه سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر با حضور سینماگران ایرانی از پنجشنبه 29 فروردین ماه لغایت جمعه 6 اردیبهشت ماه در سالن شماره 3 سینما فلسطین از ساعت 17 الی 19 برگزار خواهد شد.

اعضای باشگاه جشنواره می توانند از طریق سایت جشنواره جهانی فیلم فجر و سایت سینما تیکت بلیت حضور در این کارگاه ها را تهیه کنند.

برنامه کارگاه های جشنواره از 29 فروردین تا ششم اردیبهشت به ترتیب، بدین شرح است: عکاسی فیلم با حضور امیر عابدی، از ایده تا پیش فرض با حضور سعید عقیقی، برنامه ریزی تولید با حضور مصطفی احمدی، انتقال تجربه با حضور پیمان قاسمخانی، اقتباس ادبی در سینما: کپی برابر اصل؟ با حضور محسن آزرم، کارگردانی در سینما با حضور مصطفی کیایی، استاکر با حضور مجید اسلامی، ژانر در سینما با حضور علیرضا کاوه و بازیگری، "حرف" ندارد با حضور حبیب رضایی.

آدرس سایت رسمی جشنواره Fajriff.com و پست الکترونیکی جشنواره این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید است. سی و هفتمین دوره جشنواره جهانی فیلم فجر از 18 تا 26 آوریل 2019 (29 فروردین تا 6 اردیبهشت 1398) به دبیری رضا میرکریمی در تهران برگزار می شود.

انتهای پیام/

افزودن نظر