توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/960039
در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

«زنگوله تبتی»؛ چالشی درباره عنصر اصلی اخلاق

«زنگوله تبتی»؛ چالشی درباره عنصر اصلی اخلاق
نادر نادرپور تهیه کننده نمایش درباره استقبال خوب مردم از «زنگوله تبتی» و موضوع متفاوت و چالشی آن توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، بهترین اتفاقی که برای نمایش   زنگوله تبتی  رخ دادنادر نادرپور دراماتورژ کارگردان و تهیه کننده نمایش زنگوله تبتی در گفتگو با خبرنگار حوزه تئاتر گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص این نمایش گفت: نمایشنامه زنگوله تبتی را بعد از انتشار آن مطالعه کردم و متوجه شدم که به فرهنگ ها و هنجار های ما نزدیک است و اگر در ایران اجرا شود مورد توجه تماشاگران قرار می گیرد. اما متن آن نیاز به تغییراتی دارد تا بتواند به روی صحنه برود به همین دلیل متن آن را دراماتورژی و آن را برای اجرا آماده کردم.

وی افزود: نمایش زنگوله تبتی درباره حقیقت گویی است و اینکه ما تا چه اندازه در زندگی حقیقت را بیان می کنیم. خوشبختانه استقبال مردم و هنرمندان بسیار خوب بوده است و این بهترین اتفاقی بود که می توانست برای این نمایش رخ دهد. ما به عنوان هنرمند تئاتر موظف به تولید آثاری هستیم که مخاطب بعد از اتمام نمایش، انگیزه و اشتیاق برای تماشای تئاتر داشته باشد و تمام مخاطبان نمایش زنگوله تبتی از نمایش راضی بودند.

نادرپور در خصوص انتخاب بازیگران در آثار خود بیان کرد: با توجه به اینکه تدریس بازیگری دارم، اما یکی از دغدغه های من این است که هنرجویان بعد از اتمام دوره های بازیگری چه اتفاقی برایشان می افتد و این روند آموزش به کجا ختم می شود. به همین دلیل کار های تولیدی من تلفیقی از کار های هنرجویی و حرفه ای است. به این معنی که اگر کاری را با هنرجویان خود تولید کنم حتما از یک یا دو بازیگر حرفه ای نیز استفاده می کنم تا بتوانم کیفیت اجرایی لازم برای صحنه نمایش را داشته باشم.

وی ادامه داد: چندین سال است که این روند تولید آثار نمایشی را پیش گرفته ام و باز هم این اتفاق تکرار خواهد شد. بعد از نمایش زنگوله تبتی یک کار تمام حرفه ای به نام تله مرگ را دارم که در تالار حافظ اجرا خواهد شد و در حال حاضر در پیش تولید این اثر نمایشی هستیم.

حسین کرمی، صدیقه مردای، مهرناز بختیاری، ملیکا چنگیزی زاده، پویا کریمی، فاطمه اکبرپور، امیر حسین میرهادی و محدثه گودرزی بازیگران نمایش زنگوله تبتی هستند.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}960039{/gallery}

افزودن نظر