توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/959954
تهیه‌کننده سینما در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

فیلم سیاسی اجتماعی خواهم ساخت/ به عکسم با لباس سپاه افتخار می‌کنم

فیلم سیاسی اجتماعی خواهم ساخت/ به عکسم با لباس سپاه افتخار می‌کنم
ابراهیم اصغری به جدیدترین فعالیت سینمایی خود اشاره کرد.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، فیلم سیاسی اجتماعی خواهم ساخت/ به عکسم با لباس لباس افتخار می کنمابراهیم اصغری تهیه کننده سینما، درباره جدیدترین فعالیت هنری خود به خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: امسال یک فیلم سینمایی با موضوع سیاسی _ اجتماعی تولید می کنم که هم نقدی به شرایط روز داشته باشد و هم مخاطب از دیدن آن لذت ببرد.

وی افزود: فیلمنامه این اثر به زودی آماده می شود و ماه آینده آن را به شورای پروانه ساخت ارائه می دهیم. پس از آن برنامه ریزی لازم جهت تولید را انجام می دهیم.

اصغری در بخش دیگری از صحبت های خود در خصوص اهمیت سپاه پاسداران بیان کرد: من قبل از هرچیز به جمله امام خمینی (ره) (ره) رجوع می کنم که فرمودند ای کاش من هم یک پاسدار بودم . من به شخصه در این لباس خدمت نکردم؛ فقط سعادت حضور در جنگ را داشتم. من تنها یک عکس با لباس سپاه دارم که به آن افتخار می کنم. این عکس را روی دیوار اتاقم نصب کرده ام.

وی ادامه داد: نباید از چیز هایی که باعث ارزش و امنیت کشورمان بوده، غافل شویم. البته نقد به همه ارگان ها وارد و کاملا طبیعی است. امیدوارم کسانی که نان سپاه را خوردند، به آن پایبند باشند و افتخار کنند.

اصغری همچنین درباره توقف اکران " رحمان ۱۴۰۰ " و عملکرد مسئولان امر در این زمینه اظهار داشت: به نظرم نهاد های نظارتی یا نباید در این گونه مسائل دخالت کنند و یا اگر به لحاظ قانونی نیاز به نظارت و مجوز داریم، قطعا همه باید وارد بازی شویم. امیدوارم به این بلوغ برسیم که نیاز به نظارت ارگان های دولتی نباشد.

وی افزود: اگر ارشاد می خواهد فیلمی را توقیف کند، نیاز به ادله محکمه پسند دارد. اعمال قانون باید در حق همه یکسان باشد تا همه کارها منصفانه پیش برود. اگر تخلفی هم صورت گرفت، باید برخورد قاطع و قانونی شود.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}959954{/gallery}

افزودن نظر