اولین فیلم سینمایی آروند دشت‌آرای در نبود کارگردان ساخته شد

اولین فیلم سینمایی آروند دشت‌آرای در نبود کارگردان ساخته شد
دشت‌آرای اولین فیلم بلند سینمایی خود را با هنرجویان کارگاه‌های بازیگری‌اش ساخت.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز،

- اخبار فرهنگی -

آروند دشت آرای زمستان سال گذشته فیلمبرداری اولین فیلم سینمایی خود را با عنوان The Absent Director (در نبود کارگردان) به تهیه کنندگی حسین اکبری در سکوت خبری به انجام رساند. این فیلم هم اکنون مراحل پس از تولید را سپری می کند. صداگذاری این فیلم توسط علیرضا علویان درحال انجام است.

فیلم نامه ی این اثر توسط نغمه ثمینی به نگارش درآمده است. فیلم سینمایی The Absent Director پس از نمایش درباره ی تصویرت از من تجدید نظر کن دومین همکاری این کارگردان و نویسنده به حساب می آید.

پیمان شادمان فر مدیریت فیلمبرداری این اثر را برعهده داشته و مهران ملکوتی صدابردار این فیلم سینمایی است.

دشت آرای بیشترِ بازیگران این فیلم سینمایی را نیز همچون نمایش های اخیرش، از هنرجویان برگزیده ی کارگاه ها و ورک شاپ های بازیگری خود در کمپانی هنرهای اجرایی ویرگول انتخاب کرده است.

مارین ون هولک، آزاده میرزایی، دیبا خاتمی، طاهره هزاوه، میثم میرزایی، میثم نوروزی، ساناز باقری، رمینا دواچی، امین یزدانی نژاد، نرگس سعیدی نژاد و کیوان جدیری بازیگران فیلم سینمایی The Absent Director هستند.

احسان رسول اف و امیرکیوان صالحی نیز به عنوان سرمایه گذار در این فیلم سینمایی حضور دارند. آروند دشت آرای پیش از این تجربه ی ساخت فیلم کوتاه آتی ساز 1 و آتی ساز 2 را داشته است.

انتهای پیام/

افزودن نظر