«رحمان۱۴۰۰» بالاخره تاوان شوخی‌های جنسی را داد

«رحمان۱۴۰۰» بالاخره تاوان شوخی‌های جنسی را داد
صاحبان «رحمان ۱۴۰۰» پیش از آنکه بخواهند به علت تخلف در نسخه نهایی اکران از سوی سازمان سینمایی نقره داغ شوند، تاوان شوخی‌های جنسی متعدد و ساختارشکن را می‌دهند که موجب آزردگی بخش اعظمی از مخاطبان شده بود.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری دانشجو، پس از آنکه عصر روز گذشته گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو در گزارشی از تخلف فیلم پرحاشیه رحمان ۱۴۰۰ در نحوه اکران خبر داده بود، در نهایت در ساعاتی پایانی شب گذشته سازمان سینمایی طی بیانیه ای رسما از توقیف موقت این فیلم به خاطر رسیدگی به تخلفات خبر داد و اعلام کرد با مشخص شدن غیرقانونی بودن نمایش نسخه اکران شده فیلم رحمان۱۴۰۰ به تهیه کنندگی علی سرتیپی، ادامه اکران این اثر تا اعمال اصلاحات به تعویق افتاد.
بنا بر این گزارش از آنجا که حجم زیادی از شوخی های جنسی و به کار بردن الفاظ غیراخلاقی در این فیلم، به شدت مورد اعتراض مخاطبان و منتقدان قرار گرفته بود صاحبان این اثر بیش از آنکه بخواهند به علت تخلف در نسخه نهایی اکران از سوی سازمان سینمایی نقره داغ شوند، تاوان شوخی های جنسی متعدد و ساختارشکن رحمان ۱۴۰۰ را می دهند که موجب آزردگی بخش اعظمی از مخاطبان شده بود.
در مجموع باید گفت، مشخص نیست تکلیف میزان فروش این فیلم که بر اساس نسخه غیرقانونی صورت گرفته چه خواهد شد و مدیریت سینمایی چه تصمیمی برای مقابله با آن اتخاذ خواهد کرد.

محمدرضا گلزار در نقش اشکان / سعید آقاخانی (در نقش رحمان) / ساره بیات در نقش نازیلا / بهرام افشاری در نقش انوش / یکتا ناصر در نقش شهناز و مهران مدیری (پدر اشکان آقای جالوسی) از بازیگران فیلم رحمان ۱۴۰۰ هستند.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: شخصیت اصلی داستان رحمان (سعید آقاخانی) مشکلات مالی بسیاری دارد و قصد دارد از مدیرعامل شرکت آقای جالوسی (مهران مدیری) کمک بگیرد، ولی آقای جالوسی چکی برای سال ۱۴۰۰ می کشد و ….
رحمان ۱۴۰۰ فیلمی تهیه کنندگی علی سرتیپی و نویسندگی بابک کایدان و میثم کایدان است.
این فیلم ابتدا قرار بود در جشنواره فجر به نمایش دربیاید، اما منوچهر هادی از حضور در جشنواره انصراف داد و ترجیح داد فیلمش مستقیم در لیست اکران قرار بگیرد و این شانس را داشت که اکران نوروزی را نصیب خود کند.

افزودن نظر