توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/870478
برای پنجمین بار منتشر شد؛

ترانه‌هایی درباره خدا در «از آسمون تا این جا»

ترانه‌هایی درباره خدا در «از آسمون تا این جا»
شاعران کتاب‌های ویژه خردسالان در کتاب «از آسمون تا این جا» با مخاطبان خود درباره خدا صحبت می کنند.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، ترانه هایی درباره خدا در  از آسمون تا این جا ، شاعران کتاب های ویژه خردسالان در کتاب از آسمون تا این جا با مخاطبان خود درباره خدا صحبت می کنند.

اسدالله شعبانی، مصطفی رحماندوست، جعفر ابراهیمی شاهد، افسانه شعبان نژاد، شکوه قاسم نیا و بابک نیک طلب شاعرانی هستند که در کتاب مجموعه ترانه های خانه با مخاطبان خود صحبت می کنند.

اثر این شاعران از سوی تصویرگران متفاوتی مانند سولماز جوشقانی، اشکان حسینی، هاله دارابی، الهام شکرآمیز، شیوا ضیایی، هدی حدادی و... تصویرگری شده است.

توصیف زیبایی های جهان، روابط علت و معلولی، بخشایندگی پروردگار، آفرینندگی پروردگار و... موضوعاتی هستند که در این اشعار به آن ها اشاره شده است.

در شعر کی یاد داده؟ اثر جعفر ابراهیمی شاهد می خوانیم: کی یاد داده به خورشید/ که روز بیاد بتابه/ شبا بره به خونه/ تا فردا صبح بخوابه؟/ کی یاد داده به بارون/ از آسمون بباره؟/ کی داده روشنایی/ به اون همه ستاره؟/ کی داده رنگ آبی/ به آسمون، به دریا؟/ من می دونم، اینارو/ تو داده ای خدایا!

این اثر برای پنجمین بار با شمارگان ۵هزار نسخه از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان راهی بازار کتاب شده است. پیش تر نیز ۳۰ هزار نسخه از کتاب از آسمون تا این جا منتشر شده است.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}870478{/gallery}

افزودن نظر