توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/870287

آیا «قانون مورفی» برای کودکان مناسب است؟

آیا «قانون مورفی» برای کودکان مناسب است؟
رامبد جوان کارگردان فیلم سینمایی «قانون مورفی» در اکران مردمی این فیلم به برخی سوال ها مبنی بر مناسب بودن این فیلم برای کودکان پاسخ داد.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، آیا  قانون مورفی  برای کودکان مناسب است؟، فیلم سینمایی قانون مورفی روز گذشته (جمعه ۲۱ دی) در ۷ سانس مردمی با حضور رامبدجوان، آناهیتا درگاهی و با همراهی اشکان خطیبی در پردیس کورش برگزار شد. در این اکران مردمی نزدیک به ۲ هزار نفر با عوامل فیلم دیدار کردند.

کارگردان قانون مورفی گفت: ساختن این فیلم کار سختی بود و معتقدم از نظر فنی یا تکنیکالی فیلم بسیار استانداردی ساخته ایم.

رامبد جوان بیان کرد: شنیده ام که برخی معتقدند قانون مورفی برای بچه ها مناسب نیست اما این فیلم برای بچه ها مناسب است و می توانند کنار خانواده آن را تماشا کنند. فراموش نکنیم بچه های این دهه بسیار جلوتر از زمان هستند و قانون مورفی طنز درست و استانداردی دارد.

اشکان خطیبی هم بعد از پرسیدن این جمله که چه کسانی فیلم را دوست نداشتند، درحالی که آستین هایش را بالا می زد، به شوخی گفت: از تمام کسانی که فیلم را دوست نداشته اند دعوت می کنم به بیرون از سالن بیایند تا نظرشان را عوض کنیم!

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}870287{/gallery}

افزودن نظر