پخش دومین بازی ایران در جام ملت‌های آسیا روی آنتن دو شبکه

پخش دومین بازی ایران در جام ملت‌های آسیا روی آنتن دو شبکه
مسابقه «ایران ـ ویتنام»، شنبه (بیست و دوم دی ماه) به صورت زنده از شبکه سه سیما و رادیو ورزش پخش می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، جام آسیایی روی آنتن رادیو ورزشتحلیل مسابقه روی امواج رادیو تهران

- اخبار فرهنگی -

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، دومین مسابقه تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های 2019 آسیا مقابل تیم ویتنام است که امروز ساعت 14:30 برگزار می شود.

این مسابقه در برنامه آسیا 2019 به طور زنده روی آنتن می رود و از ساعت 13:45 امروز آغاز می شود.

محمد حسین میثاقی، مجری برنامه آسیا 2019 هم با ارائه اطلاعات تکمیلی و ارتباط مستقیم با گزارشگر مسابقه که محمدرضا احمدی است پیش و بعد از بازی با بازیکنان و مسئولان تیم گفت وگو خواهند کرد.

این برنامه به تهیه کنندگی مهدی هاشمی کاری از گروه ورزش شبکه سه سیماست که مسابقات تیم ملی و بازی های مهم این دوره از مسابقات جام ملت های 2019 آسیا را روی آنتن می برد.

جام آسیایی روی آنتن رادیو ورزش

برنامه جام آسیایی از رادیو ورزش نیز به طور مستقیم گزارش بازی را روی آنتن می برد. این برنامه به تهیه کنندگی سید مسعود نجات ضمن گزارش بازی به تحلیل آن با حضور کارشناسان می پردازد. بیژن ذوالفقارنسب، کوروش برمک و محمد فغانی در لابه لای گزارش علی اکبر ارمنده، کارشناسی برنامه را عهده دار شده اند.

جام ملت های آسیا روی آنتن رسانه ملی

تحلیل مسابقه روی امواج رادیو تهران

در رادیو نیز ویژه برنامه تهران ورزشی با تحلیل فنی بازی امروز تیم ملی فوتبال کشورمان در مصاف با ویتنام از ساعت 14:15 دقیقه پخش می شود. همچنین امروز محمد نصرتی، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشورمان و مربی کنونی فوتبال در این دورهمی مهمان برنامه است. گفت وگوی اختصاصی با خبرنگاران و کارشناسان، اطلاع رسانی از آخرین اوضاع و احوال بازیکنان، حال و هوای حاکم بر بازی و حواشی از دیگر بخش های این ویژه برنامه است. در ویژه برنامه تهران ورزشی محمد هادی نه برادر، تهیه کننده و محمد میر، کارشناس مجری با ارائه اخبار مهم مربوط به جام ملت ها همراه شما مخاطبان خواهند بود.

بازی تیم های ملی ایران و ویتنام در ورزشگاه آل نهیان، ابوظبی امارات متحده عربی برگزار می شود.

انتهای پیام/

افزودن نظر