توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/870082

نمایشگاه «بانوی بی‌نشان» برپا می‌شود

نمایشگاه «بانوی بی‌نشان» برپا می‌شود
نمایشگاه «بانوی بی‌نشان» همزمان با ایام شهادت بانوی دو عالم حضرت زهرا (س)دهم تا ۲۱ بهمن ماه مصادف با ایام فاطمیه دوم در مجتمع فرهنگی مذهبی جامعه سیاوشانی‌ها برگزار می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، نمایشگاه  بانوی بی نشان  برپا می شود،این نمایشگاه از بخش های گوناگون تشکیل شده است که روایتگر تاریخ از حضرت آدم (ع) تا عصر معاصر و بیان سیره زندگی پیامبران الهی و اهل البیت بخشی از آن (ع) است.

این نمایشگاه دارای بخش های نمایشی،فرهنگی ،سمعی و بصری است . در این نمایشگاه از هرگونه خطاب تفرقه انگیز بین اهل تسنن و شیعیان پرهیز شده و صرفا به مرور مطالب مستند تاریخی پرداخته شده است .

بازدید از نمایشگاه حدود یک ساعت زمان خواهد برد و مراجعه کنندگان با بخش هایی از واقعه غدیرخم،حادثه کوچه بنی هاشم و غیره آشنا می شوند و در انتها می توانند در بخش پرسش و پاسخ سوالات خود را مطرح و و پاسخ دریافت کنند.

این رویداد تاریخی،مذهبی و فرهنگی همه روزه از ۱۰ تا ۲۱ بهمن ماه از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۲:۳۰ واقع در تهران، خیابان پیروزی، خیابان نبرد شمالی، خیابان پاسدار گمنام بعد از میدان امام حسن مجتبی (ع)، پلاک ۱۱۷ برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}870082{/gallery}

افزودن نظر