کلنگ ساخت چهار مدرسه در دلگان به زمین زده شد

کلنگ ساخت چهار مدرسه در دلگان به زمین زده شد
زاهدان - فرماندار دلگان در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: کلنگ ساخت چهار مدرسه به همت فرمانداری، بسیج سازندگی سپاه، اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان و خیران در بخش مرکزی این شهرستان به زمین زده شد.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، مجتبی شجاعی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کلنگ ساخت یک مدرسه چهار کلاسه با زیربنای 197 متر مربع در روستای جبرآباد، کلنگ ساخت مدرسه سه کلاسه در روستای چاه عیسی با زیر بنای 90 متر مربع و کلنگ ساخت 2 مدرسه یک کلاسه با زیر بنای 30 متر مربع در روستاهای قاسم آباد گنبد علوی و محله شَمَک زهی بخش مرکزی دلگان به زمین زده شد.


وی افزود: برای ساخت این چهار مدرسه هفت میلیارد ریال با مشارکت خیران مدرسه ساز، فرمانداری، بسیج سازندگی سپاه و اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان ساخته خواهد شد که 50 درصد اعتبار این پروژه ها از محل منابع بر ارزش افزوده توسط فرمانداری تامین می شود.
فرماندار دلگان گفت: با ساخت این چهار مدرسه 235 نفر دانش آموزان بخش مرکزی این شهرستان از فضای آموزشی مطلوب بهره مند خواهند شد.
به گزارش ایرنا دلگان از توابع سیستان و بلوچستان در 400 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز این استان واقع شده و دارای یک شهر، 2 بخش، پنج دهستان و 277 پارچه آبادی است.
9941**3213

افزودن نظر