توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/869918
در حال به روز رسانی؛

آغاز سی و نهمین نشست «شنبه‌های انقلاب» با موضوع «صداوسیما»

آغاز سی و نهمین نشست «شنبه‌های انقلاب» با موضوع «صداوسیما»
سی و نهمین نشست «شنبه‌های انقلاب» با موضوع «صداوسیما» و با هدف تبیین دستاورد‌های چهل ساله انقلاب اسلامی در این حوزه برگزار می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، آغاز سی و نهمین نشست  شنبه های انقلاب  با موضوع  صداوسیما ، سی و نهمین نشست شنبه های انقلاب با موضوع صداوسیما و با هدف تبیین دستاورد های چهل ساله انقلاب اسلامی در این حوزه در حال برگزاری است.

در این مراسم که در مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار می شود، دستاورد های چهل ساله انقلاب اسلامی در بخش رویکردها، نظریه پردازی و الگودهی رادیو و تلویزیون، دستاورد های حوزه سیما، دستاورد های حوزه صدا، دستاورد های آموزشی و پژوهشی در صدا و سیما، توسعه کمی و کیفی شبکه های رادیویی و تلویزیونی چه در سطح استانی، ملی و بین المللی (برون مرزی) و دستاورد های فنی و زیرساخت ها در صدا و سیما، بررسی و تبیین می شود.

در این مراسم، کارشناسان، صاحب نظران و مسئولین سازمان صدا و سیما، دستاورد های حوزه صدا و سیما را مورد بررسی قرار خواهند داد.

برنامه شنبه های انقلاب که به همت جنبش مردمی پاسداشت چهل سال انقلاب اسلامی برگزار می شود، شنبه های هر هفته یکی از دستاورد های انقلاب اسلامی در موضوعات مختلف را با حضور چهره های شاخص آن حوزه بررسی می کند.

ادامه دارد/

تماشاخانه تصویر

{gallery}869918{/gallery}

افزودن نظر