توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/869823
انتشارات مدرسه برگزار خواهد کرد؛

رونمایی از مجموعه «فکر فکر سه قصه»

رونمایی از مجموعه «فکر فکر سه قصه»
مجموعه ۱۰ جلدی «فکر فکر سه قصه» به همت انتشارات مدرسه رونمایی خواهد شد.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز،

رونمایی از مجموعه  فکر فکر سه قصه به گزارش حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از روابط عمومی انتشارات مدرسه، این مجموعه هیچی نخودچی ، ماکار شجاع ، هدیه ی تولد ، دریای من کو ، قل بزنم یا نزنم ، لولوی پا گندو ، قور قل قلی ، شیری که دیر می فهمید ، تاب تاب عباسی و بچه فیلی که خیلی گم شده بود! هر کدام در ۲۴ صفحه و با قیمت ۱۶۰۰۰ تومان منتشر شده اند.
محمدرضا شمس، لاله جعفری، سپیده خلیلی، سوسن طاقدیس، مهری ماهوتی، ناصر نادری، محمد حسن حسینی، زهره پریرخ، طاهره خزدور و مجید راستی نویسندگان مجموعه فکر فکر سه قصه هستند.
مراسم رونمایی از این مجموعه فردا (شنبه ۲۲ دی ماه) در سالن جلسات این انتشارات برگزار می شود.
در معرفی این مجموعه آمده است: مجموعه ۱۰ جلدی (فکر فکر سه قصه) با هدف آموزش تفکر فلسفی به کودکان توسط ۱۰ نویسنده ادبیات کودک خلق شده است و ۸ تصویرگر ایرانی به همت میترا چرخیان به این داستان ها جانی دوباره بخشیده اند.
هر یک از این کتاب ها دارای سه قصه است که برای گروه سنی ب. (اول و دوم و سوم دبستان) در نظر گرفته شده است. تم همه قصه ها دوستی و مهربانی است وموضوع داستان ها حیوانات هستند. در واقع درک روابط علی و معلولی و مسائل منطقی حاکم بر نو شدن دنیا در این قصه ها به زبانی شیرین و ساده بیان شده است. همچنین قصّه ها فضای تخیلی و فانتزی دارند و علاوه بر آموزش تفکر فلسفی تا حدودی قدرت یادگیری و تقویت تخیل را در کودکان تقویت می کنند.
انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}869823{/gallery}

افزودن نظر