توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/869709

«پایتخت ۶» ساخته می‌شود؟

«پایتخت ۶» ساخته می‌شود؟
سیروس مقدم در اختتامیه جشنواره فیلم مردمی عمار از احتمال ساخت سریال «پایتخت ۶» خبر داد.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز،  پایتخت ۶  ساخته می شود؟، سیر وس مقدم در اختتامیه نهمین جشنواره مردمی فیلم عمار در خصوص ساخت سری جدید سریال پایتخت ۶ گفت: به نظر می رسد تیم سازنده خواهان ادامه پایتخت نیست، اما واقعا اینگونه نیست. اینجا خیلی از حرف ها را نمی شود گفت ولی باید اذعان کنم ما هم باید سوژه های خوب پیدا کنیم. موضوعاتی که توقعات مردم را نسبت به پایتخت برآورده کند و بتوان با یک موضوع اجتماعی به سمت شاد کردن مردم رفت.

وی درباره ساخت سری جدید پایتخت تصریح کرد: تا الان که اینجا هستم به موضوع و قصه ای نرسیدیم، اما محسن تنابنده مملو از سوژه است. ما به اندازه همه مردم ایران قصه داریم و می توانیم از آن ها استفاده کنیم.

مقدم با بیان اینکه جمع کردن گروه پایتخت نیاز به برنامه ریزی دارد، ادامه داد: خوشبختانه پایتخت یکی از عوامل وحدت و انسجام فکری آحاد ملت است و اینجا اعلام می کنم که اگر به ما دستور ساخت پایتخت ۶ داده شود ما آمادگی کامل برای جمع شدن دوباره تیم و تولید آن را داریم.

مجید زین العابدین مدیر شبکه یک سیما که برای اهدای تقدیرنامه سیروس مقدم به صحنه آمد، گفت: من در اینجا از آقای مقدم برای شروع پایتخت ۶ دعوت می کنم. حتما قاب تلویزیون نیاز مردم را می شناسد و امیدواریم هدیه ای از درون پایتخت ۶ نوروز ۹۸ روانه تلویزیون شود.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}869709{/gallery}

افزودن نظر