نقد دلسوزانه و منصفانه در اصلاح امور اجرایی موثر است

نقد دلسوزانه و منصفانه در اصلاح امور اجرایی موثر است
سنندج - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان با بیان اینکه از نقد دلسوزانه و منصفانه اهالی رسانه برای اصلاح امور استقبال می کنیم، گفت: آمادگی همکاری و ارتباط بیشتر و بهتر با رسانه های استان در جهت کمک به تحقق مطالبات مردم و رسیدن به اهداف مورد نظر را در حوزه صنعت داریم.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، محمد دره وزمی در حاشیه حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز کردستان با اشاره به اینکه مردم حق دارند از خدمات ارائه شده دستگاه های اجرایی اطلاع پیدا کنند، اظهار داشت: دستگاه های اجرایی باید فعالیت های انجام شده خود را از طریق رسانه ها برای اطلاع عموم اعلام کنند.


وی اضافه کرد: در هر بخش و حوزه ای که نقدی بر آن وارد باشد انتظار می رود رسانه ها دلسوزانه و در راستای رفع نواقص و مشکلات وارد عمل شوند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان افزود: ما مسئولان پذیرای شنیدن نقدهای دلسوزانه هستیم تا در جاهایی که نقدی بر آن وارد است در راستای اصلاح آن گام برداریم.
وی یادآور شد: صندلی که مدیران بر آن تکیه می زنند امانتی است که از سوی نظام و مردم در اختیار آنها قرار داده شده پس باید در راستای حفظ حقوق مردم تلاش ویژه ای داشته باشند.
دره وزمی مطالبه گری را حق قانونی مردم دانست و از رسانه ها خواست در راستای تحقق مطالبات عمومی و کمک به رفع مشکلات، مدیران و مسئولان اجرایی را کمک کنند.
وی اضافه کرد: مردم حق دارند عملکرد دستگاه های اجرایی را در حوزه خدمات رسانی بررسی و از آنها بخواهند در این خصوص ضفاف سازی کنند.
دره وزمی گفت: مردم باید انتقادات و پیشنهادات سازنده خود را در حوزه های مختلف از طریق رسانه ها به اطلاع مدیران و مسئولان برسانند و انها نیز وظیفه دارند برای حل مشکلات مردم و توجه به مطالبات آنها برای بهتر شدن وضعیت خدمات رسانی و بهبود امور تلاش کنند.
وی بر استفاده بهینه از ظرفیت رسانه ها تاکید کرد و افزود: ایرنا به عنوان رسانه دولت از ظرفیت خوبی در انعکاس خدمات دستگاه ها به مردم و بیان مشکلات به مسئولان برخوردار است که مدیران اجرایی باید از این ظرفیت برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان روز پنجشنبه به همراه معاونین امور معدن، صنعت و طرح و برنامه و مسئول روابط عمومی این سازمان، مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی کردستان و مدیرعامل خانه صنعت و معدن استان از دفتر ایرنا در سنندج بازدید و در جریان نحوه اطلاع رسانی این رسانه قرار گرفتند.
حدود 65 هزار واحد صنفی دارای پروانه کسب در استان کردستان وجود دارد که از این تعداد، بیش از 29 هزار واحد در مرکز استان مستقر است و حدود سه درصد از این واحدهای صنفی فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای محسوب می شوند.
180 هزار نفر در این تعداد واحد صنفی در سطح استان مشغول به فعالیت هستند.
9936/9102

افزودن نظر