پای اینفلوئنسرها هم به تئاتر باز شد

پای اینفلوئنسرها هم به تئاتر باز شد
پس از حضور چند فعال اینستاگرامی در فیلم‌های سینمایی، حالا نوبت تئاتر است تا اینفلوئنسرها شرایط فروش در گیشه را بهبود بخشند.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز،

- اخبار فرهنگی -

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، نیلوفر لاری پور، یک اینفلوئنسر ادبی در فضای اینستاگرام در صفحه شخصی خود اعلام کرده است به زودی در یک نمایش روی صحنه می رود.

خانم لاری پور که سابقه روزنامه نگاری در مجله چلچراغ را دارد؛ بیشتر به عنوان ترانه سرا شناخته شده است. وی در صفحه شخصیش، خود را چنین معرفی کرده است: من شاعر، ترانه سرا و نویسنده ام و تا به حال رمان ننوشته ام.

او گفته است به زودی در نمایش مرگ فیدل به کارگردان آرش سنجابی در تماشاخانه دیوار چهارم روی صحنه می رود. وی در این پست آورده
خواستم همین جا در گوشتون بگم که از اول بهمن می تونید در #تماشاخانه_دیوار_چهارم نمایش#مرگ_فیدل رو ببینید و مدیونید اگه بعد از دیدن بگید: شما همون شعرت رو می گفتی؛ آخه تو رو چه به بازیگری.

پیش از این هم مهسا ایرانیان که سابقه چندانی در حوزه تئاتر نداشته، در نمایش قحط الرجال ساخته محمدرضا آزادفرد اولین حضور حرفه ای خود در تئاتر را تجربه کرده است. خانم ایرانیان البته در حوزه تلویزیون فعالیت دارد.

انتهای پیام/

افزودن نظر