کانکس آموزشی به دانش آموزان اسماعیل آباد خاش اهدا شد

زاهدان - معاون آموزش متوسطه اداره آموزش و پرورش خاش سیستان و بلوچستان گفت: کانکس آموزشی 2 کلاسه از سوی خیران عضو موسسه مهرآفرین به دانش آموزان روستای اسماعیل آباد این شهرستان اهدا شد.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، نادر میربلوچزهی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این کانکس به همت اعضای موسسه خیریه مهرآفرین با همکاری مجمع یاوران فرهنگ و اندیشه مکران تهیه شده است.


وی افزود: برای خرید این کانکس افزون بر 400 میلیون ریال هزینه شده و هم اینک بیش از 50 دانش آموز نیازمند دختر و پسر از این فضای آموزشی بهره مند شدند.
معاون آموزش متوسطه اداره آموزش و پرورش خاش گفت: امسال افزون بر 40 هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی به فراگیری علم در این شهرستان مشغول هستند که نیاز شدیدی به استفاده از مدرسه استاندارد، امکانات و تجهیزات آموزشی و علمی دارند.
فرماندار شهرستان خاش نیز به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پیگیری برای جبران کمبودهای آموزشی از وظایف مهم مسئولان در آموزش و پرورش است.
حمیدالدین یوسفی افزود: نیازمند مشارکت ویژه خیران برای ساخت و تجهیز مدارس شهرستان خاش هستیم.
وی ادامه داد: فراهم کردن زیرساخت ها و توسعه مباحث علمی، آموزشی و فرهنگی در جامعه به توسعه همه جانبه و رشد شاخص های خدمات کمک می کند.
فرماندار خاش از ورود پیدا کردن خیران اندیشه ساز و پیگیری مسئولان در آموزش و پرورش، علما، معتمدان، شوراها و غیره برای کمک به تامین بخشی از نیازهای آموزشی این شهرستان قدردانی کرد.
به گزارش ایرنا خاش از توابع سیستان و بلوچستان در 185 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز این استان واقع شده است.
7310**3213

افزودن نظر